Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Pískoviště – radost pro naše nejmenší

14.3.2014 | Rubrika: Magazín - Dárky pro děti

Pro naše děti existuje v současnosti při procházkách venku spousta atraktivních míst, kde si můžou hrát a zabavit se. I když dětských hřišť není nikdy dost a zdá se, že mají stále větší konkurenci v rozrůstajícím se byznysu obchodních center, najdou se vždy alespoň u větších obytných zón či tam, kde je pomyslný průliv lidí s malými dětmi hojný.

PískovištěPokud však nechcete trávit veškerý svůj volný čas s dětmi ve společnosti ostatních, není nic jednoduššího než pro ně koupit a vybudovat hrací plochu vlastní. V tomto případě nám neodmyslitelně přichází na mysl pískoviště. Jedná se o místo, které všichni důvěrně známe a trávili jsme na něm jako děti také spoustu času. Dětská pískoviště dokáží doplnit k dokonalosti každou zahradu, navíc jsou velmi skladná a tak nám skvěle poslouží také, co se praktické stránky věci týče. Pískoviště pro děti se vyrábí také v různých designech a motivech, například jako hrady, plážová místa či zvířata. Jsou také opatřena víkem, takže když nejsou využity, jsou zároveň zabezpečeny proti nečistotám, dešti či povětrnostním podmínkám. Další výhodou je také to, že se z nich dá velmi jednoduše udělat i dětský bazének a to tím, že se z nich vysype písek a napustí se vodou. To oceníme především v parných letních dnech.

Mezi špičkové dodavatele a výrobce patří například americká firma StepTwo. Vedle pískovišť, vyrábí také dětské domečky, kuchyňky a jiné produkty, aby naši nejmenší měli skutečně vše ke své spokojenosti a mohli tak rozvíjet svoji fantazii a zároveň se bezpečně zabavili.


( 2 Hodnocení )

Článek Pískoviště – radost pro naše nejmenší byl publikován 14.3.2014 autorem Michal Palán

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému

Mohlo by Vás zajímat