Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Dárky pro děti


Hodinky Lamax WatchY2: Mějte přehled o tom, kde jsou vaše děti

Hodinky Lamax WatchY2: Mějte přehled o tom, kde jsou vaše děti

26.10.2020 | Rubrika: Dárky pro dětiPDFTiskEmail

Před několika lety jste se možná setkali se systémem, který v mobilu sledoval pohyb osob a byl zaměřen především na hlídání pohybu dětí. Byl určen pro mobilní telefony. Nyní se na trhu objevil podobný systém, který je ale založen na chytrých hodinkách, které děti jen tak někde nenechají ležet zapomenuté. A tím, kdo tento nápad dovedl ve spolupráci s T-Mobile do zdárného konce, je společnost Lamax Electronics.


( 1 Hodnocení )

Kde vybrat originální i vtipné vánoční dárky?

Kde vybrat originální i vtipné vánoční dárky?

30.11.2015 | Rubrika: Dárky pro dětiPDFTiskEmail

Vánoce už klepou na dveře. Jenže co koupit svým blízkým? Bezradně krčíte rameny. Nevíte. Máte pocit, že všechny použitelné dárky už rodina i přátelé dostali a budete se jenom opakovat. A s ubývajícím časem vám jenom přibývají vrásky na čele. Nebojte se. Všechno se dá zvládnout. Uvidíte, že nakonec celé své okolí nadchnete pěknými a dobře vybranými dárky.


( 5 Hodnocení )

Pískoviště – radost pro naše nejmenší

Pískoviště – radost pro naše nejmenší

14.3.2014 | Rubrika: Dárky pro dětiPDFTiskEmail

Pro naše děti existuje v současnosti při procházkách venku spousta atraktivních míst, kde si můžou hrát a zabavit se. I když dětských hřišť není nikdy dost a zdá se, že mají stále větší konkurenci v rozrůstajícím se byznysu obchodních center, najdou se vždy alespoň u větších obytných zón či tam, kde je pomyslný průliv lidí s malými dětmi hojný.


( 2 Hodnocení )

Hračky pro každou příležitost

Hračky pro každou příležitost

2.2.2014 | Rubrika: Dárky pro dětiPDFTiskEmail

Ten, kdo má ve svém okolí děti, jistě ví, že každému z nás se ve spojitosti s nimi vybaví snad jediné klíčové slovo a tím jsou hračky. Hračky provází dětství nás všech po celá staletí či spíš tisíciletí a neustále se zdokonalují tak, aby naše dítko nejen zabavily, ale aby také rozvíjely jeho mysl, představivost, logiku a mnoho dalších faktorů.


( 2 Hodnocení )

Dětské oblečení

Dětské oblečení

24.1.2014 | Rubrika: Dárky pro dětiPDFTiskEmail

Každý, kdo má doma své vlastní dítě ví, že zabezpečit je jako takové není mnohdy v dnešní době úplně snadné. Obecně platí, že čím větší a starší dítko doma máme, tím větší výdaje za něj dáváme. Je nutné vzít v potaz potřeby našeho dítěte, které jsou samozřejmě individuální, jeho koníčky a zájmy, které nesmíme opomíjet, ale naopak je rozvíjet a mnoho dalších faktorů, které mohou utvářet hodnoty a zájmy dítěte jako takového.


( 4 Hodnocení )

Luxusní  dětské oblečení

Luxusní dětské oblečení

26.11.2013 | Rubrika: Dárky pro dětiPDFTiskEmail

Děti jsou vůbec naše nejlepší investice. Po dobrém a zdravém jídle je důležité připravit náležitě vybavený šatník. My jako dospělí si rádi nakupujeme moderní a kvalitní oblečení a děti to jistě také ocení. Rádi vypadaj šik, když jdou do školy, chtějí nosit poslední módu a potřebují kvalitní oblečení pro jejich pohodlí.


( 2 Hodnocení )

Vánoční dárky pro děti od Dráček.cz – kouzelné Vánoce s láskou

Vánoční dárky pro děti od Dráček.cz – kouzelné Vánoce s láskou

30.11.2011 | Rubrika: Dárky pro dětiPDFTiskEmail

Reklam na vánoční dárky je plné radio, televize i internet. I my přidáme svou trochu do mlýna. Víme, že jste ze všech těch upoutávek možná lehce otupělí, my však víme, že s tipy od nás u svých dětí zaručeně uspějete. Stějně jako loni jsme navštívili rodinné internetové hračkářství Dráček.cz, kde najdete kouzelné vánoční dárky pro děti, které můžete věnovat svým blízkým s láskou. Od léta 2011 můžete své objednávky vyzvedávat také osobně v kamenné pobočce na Palmovce!


( 4 Hodnocení )

Hračky, které si zamilujete

Hračky, které si zamilujete

14.10.2008 | Rubrika: Dárky pro dětiPDFTiskEmail

Na hračky jsou v posledních letech kladeny čím dál vyšší nároky. Už nám nestačí hračky, které jsou krásné, ale musí splňovat i ta nejpřísnější kritéria zdravotní nezávadnosti.


( 1 Hodnocení )