Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Horoskopy na měsíc Únor

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Únor 2023 z pohledu astrologie a hvězd. Horoskop Vám napoví otázky kolem lásky, vztahů, financí a práce.

Vodnář

Vodnář - Aquarius - 21.1 - 19.2

I když předešlé měsíce pro vás nebyly zrovna nejšťastnější, únor bude úplně jiný. Dokonale si jej užijete a to nejen s partnerem, ale i s přáteli, se kterými utužíte své vztahy. Nebojte se žádné akce nebo párty, užijete si spoustu legrace a zapomenete na křivdy minulého roku. Život lze brát i s nadhledem a není nic tak černé, jak se na první pohled zdá. V práci budete plnit jeden úkol za druhým a ani vám nepřijde, že jsou na vás kladeny větší nároky než obvykle. V minulém měsíci jste načerpali dostatek energie a nyní máte dobrou příležitost ji využít. Po práci si vždy pořádně odpočiňte, je už na vás, zda zvolíte aktivní nebo pasivní odpočinek. Důležité bude myslet na jiné věci než je práce a starosti.

Ryby

Ryby - Pisces - 20.2 - 20.3

V únoru se budete cítit mírně zasmušile a nebudete hýřit optimismem. Spíše si budete myslet, že se celý svět spikl proti vám a dokonce ani partner nebude mít pro vaše nápady pochopení. Jak by taky mohl, když budete celý únor dělat z komára velblouda. V práci se vám sice bude poměrně dařit, ale vy si toho nebudete nějak všímat. Bude vás trápit rodinná situace a to se přenese i do vašeho pracovního tempa a pracovní nálady. Nezoufejte, opět přijdou lepší časy. V únoru si dávejte pozor na své srdce, vyhýbejte se příliš tučným a mastným jídlům a dopřejte si i trochu odpočinku a relaxace.

Beran

Beran - Aries - 21.3 - 20.4

Beranům se v únoru bude dařit, co se týče vztahů. Budou upevňovat vztahy s přáteli a rodinou. S partnerem si budou užívat nejednu romantickou chvilku a nezadaní by měli vykouknout z ulit a poohlídnout se po tom pravém partnerovi právě pro ně. V únoru bude jedinečná příležitost. V práci vám to už nepůjde tak hladce jako předtím, ale nevěste hlavu, žádná krize to také nebude. Budete si muset zvyknout, nejednou jde vše jak po másle a jindy prostě nemáte svůj den. V podobném duchu bude únor, chvilku budete zářit a chvilku vaše hvězda povadne. V únoru si dávejte pozor na jídlo, které sníte. Vyhýbejte se mastným a smaženým jídlům. Máte vyšší riziko problémů se žaludkem.

Býk

Býk - Taurus - 21.4 - 20.5

V únoru vám hrozí mírné hádky s partnerem, nebraňte se kompromisům, nemusí být vždy po vašem. Pokud cítíte ve vztahu velké dusno, vyjděte si s kamarádkami na chvilku odpočinout do jiné společnosti, nemusíte přece všechen čas trávit jen spolu. Je čas i na jiné lidi nežli partnera. Pokud jste nezadaní, únor není vhodným měsícem pro navazování kontaktů. V práci se vám naopak bude dařit. Vaše pracovní tempo se nezmění, ale práce vám bude ubývat pod rukama. Ovšem nesmíte usnout na vavřínech, raději nic neodkládejte a vše důkladně plňte. V únoru pijte hodně tekutin, zvláště ovocných či bylinných čajů. Nejen, že vás ochrání před chladnými dny, ale navíc budou pozitivně působit i na močový systém.

Blizenci

Blíženci - Gemini - 21.5 - 21.6

I přesto, že jste se v předešlých měsících ve vztahu spíše hádali, nyní se vše uklidní a zajede do svých klidných kolejí. Není potřeba vždy stát na svém názoru, kompromisy jsou ve vztahu také důležité. Vždyť pár tvoří dva lidé a ne jeden. Pokud hledáte správného partnera, pak se spíše běžte bavit s kamarády a uvidíte, že láska přijde sama. V práci se vám nebude dařit tak jako ve vztazích. Budou na vás kladeny velké nároky a práce vám bude narůstat. Nebojte se, klidným tempem vše zvládnete a nebudete potřebovat ničí pomoc. Zapojte do svého jídelníčku více mrkve a vitamínů prospěšné pro zrak. S nadcházejícím slunným obdobím se vám prevence vyplatí a navíc podpoříte své vidění.

Rak

Rak - Cancer - 22.6 - 22.7

V únoru nebudete mít příliš optimistickou náladu. Zkuste se více věnovat svým přátelům a neodmítejte pozvání do společnosti, přijdete na jiné myšlenky a vaše nálada vyletí raketové vzhůru. Nebojte se odvázat a ukažte i tu veselejší stránku v chladných dnech. S partnerem si udělejte pak klidný domácí večer ve dvou. V práci nebudete stíhat a všude se na vás bude valit kupa práce. Nedejte se a vše svým tempem v klidu zvládejte. Nepotřebujete mít vše udělané do pěti minut a s chybami. Raději pomalu a přesně. V únoru si dávejte pozor na ostrá jídla, která by nemusela udělat dobře vašemu žaludku. Chraňte si jej, žaludek máme jen jeden.

Lev

Lev - Leo - 23.7 - 23.8

Mnohem důležitější než zamilovanost je ve vztahu důležitá vyrovnanost a pohoda. Nepotřebujete se každý den vznášet v oblacích, ale umíte si ty krásné chvilky vychutnat do posledního doušku. Nebojte se, pohoda a klid je důležitější než chvilkové pominutí mysli. V práci vás budou kolegové obdivovat, jak vše zvládáte tzv.levou zadní. Nic pro vás nebude překážkou a pomůžete i svým kolegům zvládnout pár zapeklitých problémů. Nebojte, vše bude po zásluze oceněno a vaše peněženka bude spokojena. V únoru si dávejte pozor na své hlasivky a krk, oblékejte si poctivě šálu a nezapomínejte na horké nápoje.

Panna

Panna - Virgo - 24.8 - 23.9

V únoru si krásně odpočinete, ve vztahu nehrozí žádné krize ani hádky. Vše pohodově zvládnete a budete se těšit společným chvilkám. Pokud patříte mezi nezadané, užijete si úžasné chvilky se svými přáteli, přece nemusíte za každou cenu někoho najít. Spíše utužíte své stávající vztahy. Práce vám půjde od ruky a budete se těšit, že vás čeká nejkratší měsíc v roce. Pokud uvažujete nad změnou zaměstnání, pak je únor tím pravým měsícem pro rozhodnutí. Nezapomínejte si vše pořádně promyslet. V únoru chraňte svá záda. Mírné prochladnutí či špatné sezení je velmi bolestivé a je lepší se pohybovat volně než s obtížemi.

Váhy

Váhy - Libra - 24.9 - 23.10

V únoru budou mít nezadaní jedinečnou příležitost najít si partnera svých snů. Musíte však pro to také něco udělat a to minimálně vyjít s přáteli do společnosti. Nebraňte se žádným společenským akcím. Zadaní budou mít chuť flirtovat, pozor, aby nevinný flirtík nepřešel v něco, po čem vůbec netoužíte. V práci budete užívat pohodu a nic vás nevyvede z míry, vše zvládnete s ledovým klidem a nevyvede vás z míry ani špatná nálada kolegy či nadřízeného. Prostě si v klidu budete hledět svého a ostatní ať si dělají co chtějí. Pozor byste si měli dávat na své močové cesty, i když sem tam vysvitne sluníčko, stále se teple oblékejte a pijte dostatek tekutin. Močové problémy jsou velmi ošemetné.

Štír

Štír - Scorpius - 24.10 - 22.11

V únoru budou mít štíři šanci dát najevo své sny a přání. Nebojte se říct partnerovi po čem toužíte a co byste si přáli. Není důležité se pouze soustředit na druhé a na sebe zapomínat, udělejte si radost. Pokud patříte mezi nezadané, zahoďte stud a vydejte se na lov, uvidíte, že ten pravý partner se brzo objeví. V práci se vám bude dařit a nečeká na vás žádná krize. Spíše budete podávat nadprůměrné výsledky, které ocení i vaši nadřízení a odměny na sebe nenechají dlouho čekat. V únoru si dopřejte blahodárné masáže či nějakou jinou relaxaci. Načerpáte tak novou sílu a budete připraveni nenáročnější období roku.

Střelec

Střelec - Sagittarius - 23.11 - 21.12

V únoru se budou střelci cítit zamilovaně jak to jen půjde. Do svého okolí budou vyzařovat dokonalý optimismus a nic jim nedokáže zkazit jejich veselou a pohodovou náladu. S partnerem si užijí spousty zábavy a každého strhnout k pohodě a dobré náladě. Uspořádejte domácí akci, uvidíte, že budete velmi obdivováni jako hostitelé. V práci se bude střelcům nadprůměrně dařit, nebude snad nic, co by nezvládli a ještě přitom pomohou svým kolegům. Žádný restík nebo neřešitelný úkol se konat nebude. Pozor byste si měli dávat na množství vypitého alkoholu, mohlo by to mít nepříjemné důsledky na hlavu. Raději si dejte minerálku nebo čaj, který zahřeje v chladných dnech.

Kozoroh

Kozoroh - Capricorn - 22.12 - 20.1

V únoru se vám nebude dařit v oblasti lásky ani trochu. Partner nebude mít pochopení pro vaši zaujatost prací a bude vám neustále vyčítat, že se mu věnujete málo. Přejděte jeho výčitky s nadhledem, vždyť každý má svůj špatný den. Brzy pochopí, že vaše práce je pro vás oba důležitá a že bez ní by to prostě a jednoduše nešlo. V práci budete mít hromadu úkolů, které byste měli do konce měsíce zvládnout. Pokud se však do svých úkolů ponoříte s plnou vervou, pak je zvládnete, ani nebudete vědět jak. V únoru si opatrujte své klouby, nejen proti úrazům, ale hlavně prochladnutí. Chlad umí natropit spoustu bolestivých situací.