Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Horoskopy na měsíc Září

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Září 2022 z pohledu astrologie a hvězd. Horoskop Vám napoví otázky kolem lásky, vztahů, financí a práce.

Vodnář

Vodnář - Aquarius - 21.1 - 19.2

Září pro vás zrovna nebude tím nejšťastnějším a nejspokojenějším měsícem. Veškerá svá důležitá rozhodnutí udělejte buď v prvním týdnu, nebo si je nechte, až na lepší období. Stejná opatrnost platí i v partnerství, kde by se náhlé a ukvapené jednání nemuselo vůbec vyplatit. Spíše budete mít kopu práce, než čas na své nejbližší. Proto se jim snažte nějak vysvětlit, že vaše láska k nim nepolevuje.

V práci se nepřepínejte, ale ani nepolevujte. Své záležitosti a úkoly dělejte pečlivě a nezapomínejte, že jednou přijde zase stoupání nahoru. Jen nemůžete chtít vše v jednom okamžiku. Brzy se poštěstí i lepší finanční situace a budete moci investovat do budoucnosti.

Stejně jako v zaměstnání, byste se měli opatrně ale spolehlivě chovat ke svému zdraví. Není důvod lenošit, ale také dělat extrémní výkony, mohly by hrozit úrazy či jiné oděrky.

Ryby

Ryby - Pisces - 20.2 - 20.3

V září se vám do hlavy budou loudit tajemné myšlenky nejistoty. Nebudete si jisti, co od života a hlavně od partnera očekáváte a jestli je všechno tak, jak si to přejete. Od poloviny září se situace trochu uklidní, ale stále tu budou drobné nejistoty a pochyby. Nechte si všechno důkladně projít hlavou, než uděláte rázné řešení. Vše nemusí být tak černobílé.

V práci budete mít chuť studovat o něco více, učit se novým věcem. Klidně dejte na svou intuici a přiučte se něčemu novému. Jednou by se vám to mohlo hodit. Budete se také muset zamyslet, jak vynaložit s nabytými financemi.

Jelikož se začíná ochlazovat a teplé dny již nejsou to, co bývaly, dejte si pozor hlavně na močový systém, který by vás mohl v září více potrápit.

Beran

Beran - Aries - 21.3 - 20.4

Měsíc září bude pro vás měsícem romantiky a splněných přání. S partnerem budete pro své okolí vypadat jako dvě hrdličky a budete si spolu užívat spoust nádherných chvilek. Pokud patříte mezi nezadané, rozhodně se vydejte do společnosti, máte velmi vysokou šanci objevit tu pravou polovičku přímo pro vás. Stejně dobře, jako se svým partnerem, budete vycházet i se svou rodinou. Takže pustě se s úsměvem do nadcházejícího měsíce.

V práci byste neměli tolik lítat v oblacích a jednat bez rozmyslu. Nemuselo by se vám to příliš vyplatit. Jak se říká, všechno si pořádně promyslete a nedělejte nic zbrkle. Mohlo by se to nemile projevit na vaší finanční stránce.

Zdraví bude v neutrální pozici, jen byste se měli vyvarovat ostřejším a těžším jídlům, která by nemusela udělat dobře vašemu žaludku. Svou fyzičku dobře podpoříte třeba jízdou na kole.

Býk

Býk - Taurus - 21.4 - 20.5

Nejraději byste trávili celý měsíc zamilovaně se svým partnerem. Měsíc září však bude nabádat spíše k nějaké aktivitě. Vezměte svého partnera či partnerku ven do přírody a trochu rozeženete domácí dusnou a stereotypní atmosféru. I když vás partner bude častěji podezřívat z nevěr než kdy jindy, mějte trpělivost. Nemyslí to zle. Poklid také zavládne v rodinné atmosféře, kde vše půjde podle plánů. Nesnažte se tedy na nic a nikoho tlačit a září se pro vás stane pohodovým měsícem.

V práci jednejte s klienty srozumitelně a vše jim klidně několikrát vysvětlete, ať nedojde k omylu či nedorozumění. Postupně si upevníte svou pozici a získáte tím větší respekt. Není potřeba strmě stoupat v kariéře, důležité je mít dobrou pracovní pozici a dobré ohlasy.
Vaše zdraví je po aktivním letním období zcela v pořádku a stejně tak v poklidu bude i celé září. Při dodržení základních pravidel a žádného riskování se vám nic nestane a nebude vás nic trápit.

Blizenci

Blíženci - Gemini - 21.5 - 21.6

Láska a vášeň vám bude kvést jen do prvního zářijového týdne. Pak vše začne trochu upadat a hrozí větší riziko hádek a nedůvěry. Své řeči a výčitky byste neměli uspěchat, jednou řečená slova, již nelze vzít zpět a mohlo by vás to velmi mrzet. Pokud si chcete s partnerem a rodinou vyrazit na výlet, naplánujte si jej hned z kraje měsíce, předejdete tak zbytečným hádkám a nesvárům.

Neměli byste odkládat své pracovní povinnosti a vše dělejte načas. Nic nepřetahujte, ba naopak. Tento měsíc se vyplatí být v práci pilný a důsledný, což na konci měsíce ocení hlavně vaše peněženka.

Měsíc září bude pro vás poklidným měsícem, co se týká zdravotní stránky. Pozor byste si měli dát jen na jídla, která budete konzumovat, aby se vám trochu nezrychlila střevní peristaltika.

Rak

Rak - Cancer - 22.6 - 22.7

Září pro vás bude měsícem lásky a přátelství. Budete s partnerem prožívat jednu romantickou chvilku za druhou. Stejně tak bude vládnout pohoda ve vaší rodině. Dobrá společenská nálada vás neopustí po celý měsíc, takže klidně navazujte nové známosti a nová přátelství, bude vám přáno. Budete se jakoby vznášet celý měsíc v obláčcích.

Ve své práci byste neměli na úkor milostného a rodinného života polevovat. Vše vykonávejte stejně pečlivě jako doposud. Nemusíte dělat hned závratnou kariéru, ale také by nebylo příliš pěkné o své postavení a místo přijít. Proto byste v září měli být stejně jako v ostatních měsících velmi pečlivý.

Změny počasí by mohli zapůsobit na vaše zdraví a vícekrát by vás mohla bolet hlava. Proto se vyvarujte dlouhému ponocování, hezky odpočívejte a pijte hodně tekutin.

Lev

Lev - Leo - 23.7 - 23.8

V září budete překypovat sebejistotou a dobrou náladou. To se pozitivně odrazí i ve vašich vztazích, kdy vám půjde velmi snadno navazování kontaktů, a s partnerem si užijete nejednu pěknou chvilku. Pozor byste si měli dát na to, abyste nevyvolali zbytečné podezření k žárlivosti., to by vašemu vztahu příliš neprospělo.

I když zatím měla vaše kariera spíše charakter růstu, bude v září trochu stagnovat a mírně by se mohla i zhoršit. Proto všechny důležitá jednání přesuňte do první poloviny měsíce a neodkládejte nic na pozdější dobu. Mohlo by se vám toho pak moc nakupit a nevěděli byste, co máte udělat dřív.

Od poloviny září na vás bude vyvíjen mírný pracovní nátlak, a proto budete více ohrožení stresem. Snažte se důkladně a pečlivě relaxovat a nepřepínejte své síly. Srdce a nervy máme jen jedny.

Panna

Panna - Virgo - 24.8 - 23.9

V září budete v dobrém rozmaru a budete si chtít neustále o něčem povídat a něco řešit. Snaže se trochu krotit své emoce a svou vyřídilku, nemuselo by to mít blahodárný účinek na váš vztah. Vše vysvětlujte s menším důrazem a větším pochopením. U partnera se totiž nemusíte setkat s kladným přijetím všech vašich názorů.

Stejně tak se vaše vyřídilka projeví i v zaměstnání. Zvládnete uzavřít nejeden obchod a dohodnout nové příležitosti. Budete plni pracovního nasazené a elánu.jen tak dál, měsíc září vám přeje, tak prč toho nevyužít dokud je šance.

Zdraví máte po letní dovolené naprosto v pořádku a nic vám nebrání vykonávat běžnou denní aktivitu. Zkuste zapojit i více sportovního ducha a budete se divit, jak se vám do vánoc krásně zformuje postava.

Váhy

Váhy - Libra - 24.9 - 23.10

Září bude pro vás velmi kladným měsícem. Vše se vám bude dařit a obzvláště na poli milostném. S partnerem si vychutnáte plnými doušky vaše společné chvíle a nezapomenete i na malé výlety po okolí, které rozeženou vaše starosti a naladí vás na příjemnou vlnu. Naplno projevíte své city a budete překvapeni, jakou radost uděláte svému partnerovi. Pokud patříte mezi nezadané, máte jedinečnou příležitost si někoho najít, proto neseďte doma a vyrazte ven.
Kariéra vás bude uspokojovat, důležité bude, abyste příliš nelenošili a neusnuli na vavřínech. Nemuselo by se to vyplatit. Vše vykonávejte klidným a pozvolným tempem, ale včas. Nenechávejte věci na poslední chvíli, nemuselo by se to vůbec oplatit.

Jelikož nepatří podzim mezi nejteplejší části měsíce, měli byste více dbát na svůj močový systém, dostatek tekutin a hlavně se vyvarovat prochladnutí.

Štír

Štír - Scorpius - 24.10 - 22.11

První polovina září pro vás bude spíše smutná a oblačná. Nebudete se umět radovat ani z lásky, kterou vám bude dávat váš partner, a spíše budete vše sledovat zpoza černých brýlí. Od poloviny měsíce by se mělo vše zlepšovat a na přelomu září a října si konečně a s plným nasazením vychutnáte tu pravou romantiku.

V práci byste se měli více prosazovat a více dávat najevo své nápady. Nestůjte v pozadí a nečekejte, že si vás v koutě někdo všimne. Pokud máte zajímavý návrh, nebojte se ho prosadit, ovšem s dostatečnou diplomacií.

Zdraví je jednou z vašich pevných jistot. Pozor byste však měli dát na přepracování a vyčerpání. Nebraňte se odpočinku a dbejte na správnou životosprávu.

Střelec

Střelec - Sagittarius - 23.11 - 21.12

Máte plno elánu a energie, ale neriskujte. V milostném životě by se vám to vůbec nemuselo vyplatit. Pokud jste zadaní, platí to pro vás dvakrát tolik, jeden malý nevinný flirtík, by se mohl projevit velkou katastrofou ve vašem dosavadním životě. Využijte svého dobrého společenského postavení a navazujte nové kontakty a známosti, mohli by se vám později dost hodit.

V práci se vám bude dařit a vaše kariéra bude pomalu, ale jistě stoupat vzhůru. Nic neuspěchejte a vše dělejte s rozmyslem jako doposud. Každou nabídku si raději dobře promyslete, aby nepřišlo obrovské zklamání. Stejně tak dělejte svou práci pečlivě a včas, nic neodkládejte, nemuseli byste pak stíhat.

Své zdraví máte opravdu dobře ošetřeno. Opatrnost byste měli dávat při extrémních výkonech a neustále dodržovat správnou životosprávu.

Kozoroh

Kozoroh - Capricorn - 22.12 - 20.1

Máte neustále pocit, že nevíte, co v životě hledáte. Nebo spíše koho hledáte. Vše se vyjasní od druhé poloviny měsíce, kdy si uvědomíte, že člověk po kterém toužíte je pro vás opravdu tím pravým a jediným a všechny nejistoty budou ty tam. Spolu si pak na přelomu září a října užijete spoustu krásných a romantických chvilek.

V práci s e budete cítit mírně vyčerpaně a nebudete vědět, kde máte vzít sílu na nastávající pracovní období. Nezanedbávejte svou práci a vše řešte pomalu a v klidu. Nedělejte více věcí zároveň, nemuselo by se to vyplatit a vaše kariéra by mohla spíše poklesnout.

Září spíše odpočívejte a své tělo příliš nepřepínejte. Před každým cvičením si důkladně protáhněte svalstvo, abyste nešli do zbytečného rizika.Chcete ještě více horoskopů? Poté neváhejte a navštivte e-Horoskopy.cz