Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Poradna lásky

Jméno
E-mail
Home
Vzkaz
 
  Napište tři pětky
  [?]
Malé dárky
06. 10. 2018 (07:58) X Odpovědět
Katy E-mail

svet-zen.cz reaguje:

09. 10. 2018 (12:25) X

Ahoj Katy, podle všeho, co jsem si přečetla to vypadá, že se mu opravdu líbíte. Otázkou ale zůstává, jestli s vaší spolužačkou chodí nebo ne. Tím bych začala. Pokud je s ní ve vztahu, zak by nebylo fér jim ho nějakým způsobem narušovat. Pokud je ale single, tak směle do toho. Zkuste ho pozvat někam ven, kde budete sami. Můžete si spolu v klidu popovídat a podle toho potom začít něco podnikat. Držím pěsti, ať všechno dopadne podle vašich představ.

Odpovídáte X

01. 10. 2018 (23:39) X Odpovědět
Lily E-mail

svet-zen.cz reaguje:

04. 10. 2018 (14:02) X

Potom to chce, milá Lily, většinou čas. A tím se ukáže, jestli opravdu milujete nebo ne. Pokud jste s někým ve vztahu, zkuste si dát třeba na chvilku pauzu a uvidíte, jestli si budete vzájemně chybět. Pokud se k nějakému vztahu chystáte, zkuste do něj naopak jít a uvidíte časem, jestli vám vyhovuje nebo ne.

Odpovídáte X

04. 09. 2018 (23:37) X Odpovědět
Anonym.. E-mail

svet-zen.cz reaguje:

07. 09. 2018 (22:23) X

Tak toto je dost svízelná situace a sama jistě dobře víte, že se pohybujete na dost tenkém ledu. A bohužel ať už se rozhodnete jakkoliv velká nedůvěra u vašeho partnera asi zůstane už napořád, stejně tak jako jeho předchozí nevěra vůči vám. Pokud by ste se rozhodli být s vaším milencem spolu, museli by ste být opravdu silní a čelit celé vaší společné rodině a především vašemu současnému partnerovi, což by byla opravdu velká zkouška vztahu. Zkuste si dát dohromady všechna pro a proti a také si se svými partnery nezávisle na sobě promluvit a ujasnit si sama v sobě, s kým chcete být. Toto rozhodnutí za vás bohužel nikdo jiný udělat nemůže. Podle toho potom uvidíte sama, jak se rozhodnete.

Odpovídáte X

01. 09. 2018 (23:39) X Odpovědět
Nabell E-mail

svet-zen.cz reaguje:

07. 09. 2018 (22:14) X

Hlavní zádrhel vidím v tom, že ten muž v podstatě neví na čem s vámi je. Dohodli jste se na nezávazném vztahu s tím, že spolu budete "jen" spávat a on tím pádem nemůže vědět, že máte zájem posunout se někam jinam a dál. Navíc pokud jste k němu byla jinak chladná a v podstatě o vás nic nevěděl, tak něco takovéto bude asi jen těžko předpokládat. Proto si spolu v klidu sedněte a zkuste mu o všem povědět. Podle toho potom můžete jednat dál.

Odpovídáte X

21. 07. 2018 (16:46) X Odpovědět
Jane E-mail

svet-zen.cz reaguje:

25. 07. 2018 (21:20) X

Milá Jane, nejsnažší způsob, jak si mezi sebou tyto věci s přítelem vyjasníte je ten, že spolu o nich budete mluvit. Řekněte mu přímo a narovinu co a proč vám vadí a zkuste společně najít nějakou cestu, která bude vyhovovat vám oběma. Pokud ze svých nároků nesleví a nebude se vám chtít věnovat víc, máte už v podstatě jenom dvě možnosti. Buď to přijmete nebo si najdete někoho, kdo na vás ten čas mít opravdu bude.

Odpovídáte X

‹‹ Strana 2 / 251 (celkem 2506 příspěvků) ››

Smazání příspěvku

Zadejte login a heslo, jaké používáte pro vstup do administrace diskusí.

Login:
Heslo:

Nápověda pro psaní příspěvků.

[b]Tlusté písmo[/b]

[i]Kurzíva[/i]

[*red]červená barva[/*]

[*#FF0000]červená barva[/*]

Slovo začínající na http:// se automaticky změní na odkaz

[url http://www.seznam.cz]popisek[/url]