Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Poradna lásky

Jméno
E-mail
Home
Vzkaz
 
  Napište tři dvojky
  [?]
Svět-piva.cz
27. 10. 2018 (00:18) X Odpovědět
Moanna E-mail

svet-zen.cz reaguje:

30. 10. 2018 (17:45) X

Nejspíš by ste měla začít tím, že si sama v klidu sednete a začnete přemýšlet o tom, který z těch dvou je vám milejší a kterému by ste dala přednost. Toto rozhodnutí za vás nikdo jiný neudělá. A nenechte se ovlivnit názory ostatních. Je sice v pořádku si je vyslechnout, ale hlavní slovo a rozhodnutí musíte mít vy sama, nikoliv vaše okolí. Podle toho, k čemu dojdete, se potom můžete rozhodnout. Zkuste s nimi klidně i trávit nějaký další čas a zároveň zjistit, jestli ten starší vůbec nějaký vztah chce.

Odpovídáte X

08. 10. 2018 (16:05) X Odpovědět
Jana E-mail

svet-zen.cz reaguje:

09. 10. 2018 (12:30) X

Milá Jani, vypadá to, že jste do něj zamilovaná až po uši Ale bohužel vzhledem k tomu, že je zadaný a má dokonce rodinu, je vám asi stejně jako mně jasné, že z tohoto poblouznění nesmí nic být. Ostatně to ve vašem příspěvku píšete sama. Takže platonická chvilková láska je v pořádku, ale tím by to mělo taky končit. A ikdyž to tak nevypadá, věřte tomu, že dřív nebo později se ve vašem okolí určitě objeví někdo dosažitelný a svobodný, s kterým vám bude stejně dobře.

Odpovídáte X

06. 10. 2018 (07:58) X Odpovědět
Katy E-mail

svet-zen.cz reaguje:

09. 10. 2018 (12:25) X

Ahoj Katy, podle všeho, co jsem si přečetla to vypadá, že se mu opravdu líbíte. Otázkou ale zůstává, jestli s vaší spolužačkou chodí nebo ne. Tím bych začala. Pokud je s ní ve vztahu, zak by nebylo fér jim ho nějakým způsobem narušovat. Pokud je ale single, tak směle do toho. Zkuste ho pozvat někam ven, kde budete sami. Můžete si spolu v klidu popovídat a podle toho potom začít něco podnikat. Držím pěsti, ať všechno dopadne podle vašich představ.

Odpovídáte X

01. 10. 2018 (23:39) X Odpovědět
Lily E-mail

svet-zen.cz reaguje:

04. 10. 2018 (14:02) X

Potom to chce, milá Lily, většinou čas. A tím se ukáže, jestli opravdu milujete nebo ne. Pokud jste s někým ve vztahu, zkuste si dát třeba na chvilku pauzu a uvidíte, jestli si budete vzájemně chybět. Pokud se k nějakému vztahu chystáte, zkuste do něj naopak jít a uvidíte časem, jestli vám vyhovuje nebo ne.

Odpovídáte X

04. 09. 2018 (23:37) X Odpovědět
Anonym.. E-mail

svet-zen.cz reaguje:

07. 09. 2018 (22:23) X

Tak toto je dost svízelná situace a sama jistě dobře víte, že se pohybujete na dost tenkém ledu. A bohužel ať už se rozhodnete jakkoliv velká nedůvěra u vašeho partnera asi zůstane už napořád, stejně tak jako jeho předchozí nevěra vůči vám. Pokud by ste se rozhodli být s vaším milencem spolu, museli by ste být opravdu silní a čelit celé vaší společné rodině a především vašemu současnému partnerovi, což by byla opravdu velká zkouška vztahu. Zkuste si dát dohromady všechna pro a proti a také si se svými partnery nezávisle na sobě promluvit a ujasnit si sama v sobě, s kým chcete být. Toto rozhodnutí za vás bohužel nikdo jiný udělat nemůže. Podle toho potom uvidíte sama, jak se rozhodnete.

Odpovídáte X

‹‹ Strana 2 / 251 (celkem 2510 příspěvků) ››

Smazání příspěvku

Zadejte login a heslo, jaké používáte pro vstup do administrace diskusí.

Login:
Heslo:

Nápověda pro psaní příspěvků.

[b]Tlusté písmo[/b]

[i]Kurzíva[/i]

[*red]červená barva[/*]

[*#FF0000]červená barva[/*]

Slovo začínající na http:// se automaticky změní na odkaz

[url http://www.seznam.cz]popisek[/url]