Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Poradna lásky

Jméno
E-mail
Home
Vzkaz
 
  Napište tři trojky
  [?]

svet-zen.cz reaguje:

16. 05. 2019 (20:32) X

Ahoj Katko, podle toho, co píšete je ten kluk opravdu fajn a určitě by byla škoda ho nechat jen tak kvůli vašemu společnému váhání jít. Takže pokud se máte zase sejít na nějaké společné akci, zkusila bych štěstí a o všem si s ním promluvila. Přece jenom kontakt face to face je bližší než psaní si a na první pohled je při něm patrné to, jak se člověk tváří a chová a z toho se dá taky dost vyčíst. Můžete mu říct určitě i to, co jste mi psala, že máte v úmyslu a uvidíte, co a jak bude dál. Moc vám oběma držím pěsti a přeju hodně společného štěstí :)

13. 04. 2019 (14:45) X Odpovědět
Denisa E-mail

Svet-zen reaguje:

26. 04. 2019 (15:59) X

Milá Deniso, chápu, že se tomu klukovi nechcete vnucovat a psát zase jako první, ale pokud se vám zatím neozval a vy s ním nechcete ztratit kontakt asi budete muset. Ale zase na druhou stranu on za prvé uvidí, že o něj máte opravdu zájem a za druhé, pokud maturoval je dost možné, že na nic jiného opravdu neměl myšlenky. Navíc vy teď máte dobrý důvod mu napsat a zaptat se jak jeho maturita dopadla. Hned máte téma, kterým můžete začít. Tak hlavu vzhůru a hodně štěstí :)

Odpovídáte X

07. 04. 2019 (01:08) X Odpovědět
Jana E-mail

Svet-zen reaguje:

08. 04. 2019 (10:38) X

Milá Jani, co kdyby ste zkusila jít někam na kávu nebo třeba na oběd jenom Vy a Váš kolega? Uvidíte, jak se bude chovat a třeba si domluvíte další schůzku. Možná je jenom na stejných vážkách jako Vy sama a čeká kdo z vás dvou udělá ten pomyslný první krok. A co si budeme povídat, my ženy občas prostě musíme být odvážnější Takže hlavu vzhůru a směle do toho!

Odpovídáte X

29. 01. 2019 (16:47) X Odpovědět
Kája E-mail

svet-zen.cz reaguje:

01. 02. 2019 (11:37) X

Ahoj Kájo, kluci a co si budeme povídat občas i holky, mají svoje chování trošku zmatené a pokud se jim jejich protějšek líbí, tak obzvlášť. Možná si jenom prostě není jistý, jestli by ste ho chtěla, ikdyž ste mu o tom už předtím psala. Může se bát zklamání a podobně. Takže pokud tomu opravdu chcete přijít na kloub, zkuste s ním někam ven jít a podle jeho chování uvidíte, jak to mezi vámi je. Pokud bude všechno na dobré cestě, můžete si taky vzájemně říct, co vám trápí a podobně. Držím pěsti

Odpovídáte X

13. 01. 2019 (16:17) X Odpovědět
Barča E-mail

svet-zen.cz reaguje:

17. 01. 2019 (19:29) X

Milá Barčo, já si dokonce ani nemyslím, že by byla podstata tohoto problému v tom, že by si vás váš přítel nevážil. Spíš si možná ani neuvědomuje, že vám jeho chování vadí nebo ubližuje. Zkuste mi proto o všem říct a pokuste se společně přijít na nějaké řešení nebo kompromis. Řekněte mu třeba, že vám stačí i pusa nebo pohlazení, ale že i přesto, že jste spolu před tím než někam jdete, potřebujete kontakt i mezi vašimi přáteli. Určitě přijdete na nějaké společné řešení.

Odpovídáte X

27. 11. 2018 (21:25) X Odpovědět
ivan E-mail

Odpovídáte X

‹‹ Strana 2 / 253 (celkem 2521 příspěvků) ››

Smazání příspěvku

Zadejte login a heslo, jaké používáte pro vstup do administrace diskusí.

Login:
Heslo:

Nápověda pro psaní příspěvků.

[b]Tlusté písmo[/b]

[i]Kurzíva[/i]

[*red]červená barva[/*]

[*#FF0000]červená barva[/*]

Slovo začínající na http:// se automaticky změní na odkaz

[url http://www.seznam.cz]popisek[/url]