Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Poradna lásky

Jméno
E-mail
Home
Vzkaz
 
  Napište čtyři pětky
  [?]
04. 09. 2018 (23:37) X Odpovědět
Anonym.. E-mail

svet-zen.cz reaguje:

07. 09. 2018 (22:23) X

Tak toto je dost svízelná situace a sama jistě dobře víte, že se pohybujete na dost tenkém ledu. A bohužel ať už se rozhodnete jakkoliv velká nedůvěra u vašeho partnera asi zůstane už napořád, stejně tak jako jeho předchozí nevěra vůči vám. Pokud by ste se rozhodli být s vaším milencem spolu, museli by ste být opravdu silní a čelit celé vaší společné rodině a především vašemu současnému partnerovi, což by byla opravdu velká zkouška vztahu. Zkuste si dát dohromady všechna pro a proti a také si se svými partnery nezávisle na sobě promluvit a ujasnit si sama v sobě, s kým chcete být. Toto rozhodnutí za vás bohužel nikdo jiný udělat nemůže. Podle toho potom uvidíte sama, jak se rozhodnete.

Odpovídáte X

01. 09. 2018 (23:39) X Odpovědět
Nabell E-mail

svet-zen.cz reaguje:

07. 09. 2018 (22:14) X

Hlavní zádrhel vidím v tom, že ten muž v podstatě neví na čem s vámi je. Dohodli jste se na nezávazném vztahu s tím, že spolu budete "jen" spávat a on tím pádem nemůže vědět, že máte zájem posunout se někam jinam a dál. Navíc pokud jste k němu byla jinak chladná a v podstatě o vás nic nevěděl, tak něco takovéto bude asi jen těžko předpokládat. Proto si spolu v klidu sedněte a zkuste mu o všem povědět. Podle toho potom můžete jednat dál.

Odpovídáte X

21. 07. 2018 (16:46) X Odpovědět
Jane E-mail

svet-zen.cz reaguje:

25. 07. 2018 (21:20) X

Milá Jane, nejsnažší způsob, jak si mezi sebou tyto věci s přítelem vyjasníte je ten, že spolu o nich budete mluvit. Řekněte mu přímo a narovinu co a proč vám vadí a zkuste společně najít nějakou cestu, která bude vyhovovat vám oběma. Pokud ze svých nároků nesleví a nebude se vám chtít věnovat víc, máte už v podstatě jenom dvě možnosti. Buď to přijmete nebo si najdete někoho, kdo na vás ten čas mít opravdu bude.

Odpovídáte X

19. 07. 2018 (22:28) X Odpovědět
TEREZA E-mail

svet-zen.cz reaguje:

20. 07. 2018 (16:04) X

Ahoj Terezo, pokud vám na vašem vztahu záleží nejvíc, jak sama píšete, tak je tato otázka nejspíš zbytečná. Pokud svého současného přítele opravdu milujete, tak vaši lásku nikdo jiný nemůže ohrozit. Samozřejmě to může být v jistém smyslu zkouška, když spolu nebudete každý den, ale pokud se milujete upřímně, nemáte se čeho bát.

Odpovídáte X

01. 07. 2018 (19:39) X Odpovědět
Zuzka E-mail

svet-zen.cz reaguje:

04. 07. 2018 (18:38) X

Ahoj Zuzko, já myslím, že mezi vámi to jiskří oboustranně a že si vzájemně lhostejní určitě nejste. Velká výhoda je i v tom, že spolu budete pokračovat na střední školu a tím pádem se budete vídat dál. Takže i kdyby vaše vzájemné oťukávávní mělo trvat déle, ničemu to nevadí. Co se týká té situace, kterou mezi sebou máte teď, zkusila bych mu napsat, pozvat ho někam ven a uvidíte, jak se k vám bude chovat. Pokud se to bude vyvíjet dobře, tak si zkuste o všem promluvit a podle toho se potom zkuste sama rozhoudnout, co bude dál.

Odpovídáte X

Strana 1 / 250 (celkem 2492 příspěvků) ››

Smazání příspěvku

Zadejte login a heslo, jaké používáte pro vstup do administrace diskusí.

Login:
Heslo:

Nápověda pro psaní příspěvků.

[b]Tlusté písmo[/b]

[i]Kurzíva[/i]

[*red]červená barva[/*]

[*#FF0000]červená barva[/*]

Slovo začínající na http:// se automaticky změní na odkaz

[url http://www.seznam.cz]popisek[/url]