Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Poradna lásky

Jméno
E-mail
Home
Vzkaz
 
  Napište tři jedničky
  [?]
Svět-piva.cz
23. 04. 2018 (21:17) X Odpovědět
sofie E-mail

svet-zen.cz reaguje:

04. 05. 2018 (10:12) X

Milá Sofie, změnit by se jeho rozhodnutí možná dalo, ale podle toho, co píšete, by to bylo za cenu toho, že s tímto klukem si nejspíš nebudete nikdy jistá vaším vztahem, ani tím, co bude zítra. Není normální, aby se rozhodoval ze dne na den a měl pokaždé jiný názor, pokud tedy vůbec nějaký má. Zkuste si nad tím sama popřemýšlet a srovnat si, jestli vám tento vztah stojí za to. Po světě totiž určitě chodí někdo, kdo vás bude milovat bez podmínek.

Odpovídáte X

18. 04. 2018 (21:27) X Odpovědět
Elina E-mail

svet-zen.cz reaguje:

22. 04. 2018 (17:34) X

Ahoj Elinko! V první řadě bych Vám chtěla napsat jedno. To, co všechno jste schopná unést ve škole a od života celkově je naprosto obdivuhodné. A pevně věřím v to, že taková silná osobnost, jakou Vy bez pochyby jste, se nenechá "zamést do kouta" kvůli tomu, že narazila na dost drsný kolektiv ve škole. Věřte tomu, že máte spoustu věcí, které by Vám oni mohli závidět. Co se týká problému s tím chlapcem, je to typický příklad toho, jak člověk míní a život mění. Ale i na tom se dá určitě najít nějaké pozitivum. Nikde není psáno, že spolu ti dva zůstanou. Samozřejmě by nebylo fér jim momentálně jejich vztah nějak narušovat nebo nabourávat. Podle všeho jste nezákeřný a přímý člověk, takže na tom se spolu určitě shodneme. Být Vámi, já bych na ten společný sraz klidně vyrazila a chovala se k jeho nové přítelkyni příjemně. Nemusíte na ni nic hrát, stačí se jen chovat přirozeně a seznámit se s ní, už jenom proto, že máte společné kamarády. A věřte, že i takové setkání může být v něčem inspirativní. I kdyby Vám v budoucnu vztah s tímto klukem nevyšel, je jich po světě ještě spousty a spousty, ikdyž to tak teď asi nevypadá. A co víc, za chvilku začnete sama chodit na střední školu a i tím se Vám otevřou nové možnosti a potkáte spostu dalších, zajímavých lidí. Takže Elinko, hlavu vzhůru a moc Vám držím pěsti

Odpovídáte X

03. 04. 2018 (13:19) X Odpovědět
Lenka E-mail

svet-zen.cz reaguje:

06. 04. 2018 (10:14) X

Milá Lenko, já bych to vůbec nebrala jako Vaši slabost. To, že Vás jeho chování zraňuje je jenom důkaz toho, že ho máte ráda a záleží Vám na něm a to by měl vědět. Pokud mu nedáte najevo, že se Vám jeho chování nelíbí, je dost možné, že na to nepřijde nikdy. Takže být Vámi, řeknu mu to. I všechno to ostatní co mezi Vámi je by ste si měli vyříkat. Vy se totiž potom budete zbytečně trápit a chovat se k němu jako předtím a u něj to platí stejně. Zkuste si proto všechno vyjasnit a najít nějaké společné řešení.

Lenka reaguje:

03. 04. 2018 (13:22) X

Ironický, jakože - no jsi docela ošklivá, odjel na ibizu a řekl- jako nevkm mozna si tam nekoho najdu a vezmu si ji treba , vim ze ti mysli ironicky ale boli to.. a ja nemuzu ukazat tu “slabost” Jeste k tomu jsem hrozne neduveriva .. Pořád si něco domýšlím a nevím jak přestat, potrebovala bych ten DUKAt ze se mnou asi chce vazne byt .. nevim dekuju

Odpovídáte X

02. 04. 2018 (07:55) X Odpovědět
Kačka E-mail

svet-zen.cz reaguje:

03. 04. 2018 (08:39) X

Milá Kačko, podle toho co píšete je docela jasné, že to mezi vámi jiskří a sympatie tam určitě jsou oboustranné. Takže zkuste "chytit štěstí za pačesy" a někam ho pozvat. Můžete využít i vašich společných zájmů, díky kterým konverzace váznout určitě nebude. Hodně štěstí!

Odpovídáte X

24. 03. 2018 (22:06) X Odpovědět
Lenka E-mail

Odpovídáte X

Strana 1 / 248 (celkem 2472 příspěvků) ››

Smazání příspěvku

Zadejte login a heslo, jaké používáte pro vstup do administrace diskusí.

Login:
Heslo:

Nápověda pro psaní příspěvků.

[b]Tlusté písmo[/b]

[i]Kurzíva[/i]

[*red]červená barva[/*]

[*#FF0000]červená barva[/*]

Slovo začínající na http:// se automaticky změní na odkaz

[url http://www.seznam.cz]popisek[/url]