Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Poradna lásky

Jméno
E-mail
Home
Vzkaz
 
  Napište tři šestky
  [?]
Svět-piva.cz
19. 07. 2018 (22:28) X Odpovědět
TEREZA E-mail

svet-zen.cz reaguje:

20. 07. 2018 (16:04) X

Ahoj Terezo, pokud vám na vašem vztahu záleží nejvíc, jak sama píšete, tak je tato otázka nejspíš zbytečná. Pokud svého současného přítele opravdu milujete, tak vaši lásku nikdo jiný nemůže ohrozit. Samozřejmě to může být v jistém smyslu zkouška, když spolu nebudete každý den, ale pokud se milujete upřímně, nemáte se čeho bát.

Odpovídáte X

01. 07. 2018 (19:39) X Odpovědět
Zuzka E-mail

svet-zen.cz reaguje:

04. 07. 2018 (18:38) X

Ahoj Zuzko, já myslím, že mezi vámi to jiskří oboustranně a že si vzájemně lhostejní určitě nejste. Velká výhoda je i v tom, že spolu budete pokračovat na střední školu a tím pádem se budete vídat dál. Takže i kdyby vaše vzájemné oťukávávní mělo trvat déle, ničemu to nevadí. Co se týká té situace, kterou mezi sebou máte teď, zkusila bych mu napsat, pozvat ho někam ven a uvidíte, jak se k vám bude chovat. Pokud se to bude vyvíjet dobře, tak si zkuste o všem promluvit a podle toho se potom zkuste sama rozhoudnout, co bude dál.

Odpovídáte X

27. 06. 2018 (20:54) X Odpovědět
Mitchi E-mail

svet-zen.cz reaguje:

28. 06. 2018 (18:35) X

Milá Mitchi, chápu, že je pro vás tahle situace hodně těžká, ale teď je hlavní, aby ste to všechno vzládla co nejlíp a s největším klidem. V první řadě bych si o tom všem promluvila s vaší mamkou, aby sama věděla o tom, že je to pro vás až tak moc složitá situace. Možná může být akonec i ona sama vaší oporou. Samozřejmě, že teď vidíte toho kluka jako ideál, ale ona ho zná zase z jiné stránky a možná vás prostě a jednoduše chtěla chránit, protože o vás měla strach. Co se týče samotných tanečních, zkuste se chovat tak, aby ste na něj musela myslet, co nejmíň. Všímejte si svých kamarádů, svého partnera a buďte prostě sama sebou. Kdo ví? Třeba nakonec bude Váš taneční partner o mnoho lepší než ten kluk, který ví, že ho milujete a přesto si hned najde někoho jiného.

Odpovídáte X

24. 06. 2018 (03:17) X Odpovědět
Lucka E-mail

svet-zen.cz reaguje:

28. 06. 2018 (18:26) X

Milá Lucko, těžko říct, co má tento muž za sebou z minulých vztahů, že se tak bojí jít rovnou do dalšího s vámi. Podle toho, co od vás čtu, to vypadá, na fajn člověka a chlapa. Jenom asi budete muset mít trošku víc trpělivosti. Je normální, že se samozřejmě s vámi chce nejdřív poznat a zároveň je od něj taky fér, že na vás zároveň nic nezkouší. Nicméně zkuste pomalu "tahat za nitky" a snažit se ho nasměrovat tam, kam chcete. Seznamujte ho dál se svými kamarády a se svou rodinou a totéž dělejte i na jeho straně. Možná, že i právě o toto mu jde. Poznat vás a vaše okolí a je docela možné, že dřív nebo později z tohoto oťukávání bude láska jako trám. Držím vám pěsti!

Odpovídáte X

06. 06. 2018 (12:17) X Odpovědět
Kačka E-mail

svet-zen.cz reaguje:

11. 06. 2018 (15:46) X

Ahoj Kačko, je dost možné, že se mu líbíte a že se prostě a jednoduše jenom stydí nebo si není jistý, jestli by jste ho neodmítla. Takže asi budete muset být ta aktivnější vy a zkusit ho oslovit jako první, případně mu třeba napsat na některé sociální síti. Potom uvidíte podle jeho rakcí, jak to mezi vámi vlastně je. Podle toho, co píšete to ale vypadá, že je všechno na dobré cestě

Odpovídáte X

Strana 1 / 249 (celkem 2486 příspěvků) ››

Smazání příspěvku

Zadejte login a heslo, jaké používáte pro vstup do administrace diskusí.

Login:
Heslo:

Nápověda pro psaní příspěvků.

[b]Tlusté písmo[/b]

[i]Kurzíva[/i]

[*red]červená barva[/*]

[*#FF0000]červená barva[/*]

Slovo začínající na http:// se automaticky změní na odkaz

[url http://www.seznam.cz]popisek[/url]