Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Obchod Svět-piva.cz v oslavách

24.5.2011 | Rubrika: Magazín - Dárky pro muže
Obchod Svět-piva.cz slaví své druhé narozeniny. Při jejich příležitosti jsme se rozhodly, že dárky si zasloužíte Vy, naši zákazníci, protože jenom díky Vám zde stále jsme a můžeme nyní slavit.
Jako poděkování a dárek pro Vás jsme nachystaly několik novinek a akcí. Krom nové kamenné prodejny, kterou naleznete na ulici Stránského 28 v Brně Žabovřeskách, ve které si můžete dané zboží prohlédnou, osahat a kde Vám nabízíme více jak 300 druhů zboží skladem, Vám přinášíme také novou podobu e-shopu, která byla upravena dle Vašich požadavků a přání. Doufáme, že ji oceníte a najdete vše, co hledáte.Oslavujte společně s námi naše dvouleté výročí a prohlédněte si nový design webových stránek nebo se přijďte podívat do naší kamenné prodejny, kde Vám nabízíme: výčepní zařízení, pivní kosmetiku, pivní literaturu, reklamní předměty pivovarů, speciální piva z regionálních pivovarů a široký sortiment příslušenství. Navíc u nás v kamenné prodejně nakoupíte za internetové ceny!

A navíc koupíte-li v měsíci červnu a červenci u nás jakékoliv výčepní zařízení či příslušenství v hodnotě přesahující 5000,- Kč dostanete od nás jako dárek poukaz na dovolenou v hodnotě 100 EUR! Poukaz lze uplatnit v síti celosvětových hotelů a penzionů, kde  můžete vybírat jak víkendové pobyty tak i rodinné dovolené. Poukaz je platný do 31.12.2012.( 8 Hodnocení )

Článek Obchod Svět-piva.cz v oslavách byl publikován 24.5.2011 autorem Svet-piva.cz

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému

Mohlo by Vás zajímat