Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Zdravotnictví


Biofotonová terapie

Biofotonová terapie

9.3.2018 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

Moderní doba s sebou nese nespočet pozitiv, o kterých si předešlé generace mohly nechat jen pomyslně zdát. Můžeme dnes říct bez obav své názory, jezdit na dovolenou kam se nám zlíbí a obklopovat se věcmi, které nám dělají radost a máme je rádi.


( 13 Hodnocení )

Dobrý sex – kvalitnější vztah

Dobrý sex – kvalitnější vztah

14.11.2016 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

Je jen pár základních pilířů, které pomáhají pevným základům kvalitního partnerského vztahu. Kromě důvěry, vzájemné tolerance je to v neposlední řadě dobrý sex.


( 3 Hodnocení )

Originální kontaktní čočky

Originální kontaktní čočky

30.9.2016 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

Máte nějakou vrozenou zrakovou vadu? Pokud oceníte pohodlí a nebo Vás neláká nosit dioptrické brýle, jsou ideální kontaktní čočky. Jejich nošení má celou řadu výhod. Například Vás neomezují při vykonávání sportu či zaměstnání.


( 4 Hodnocení )

Sezóna alergií je v plném proudu

Sezóna alergií je v plném proudu

10.5.2016 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

Milí alergici, určitě jste si stačily povšimnout nádherného počasí a kvetoucích stromů. Jediné co to většině napovídá je, že již brzy budeme nuceny řešit umírnění alergie. Jako obvykle se většina z nás pozastaví nad tím, jestli jsme na to dostatečně připraveny.


( 6 Hodnocení )

Chilli - dávné bohatství našich předků

Chilli - dávné bohatství našich předků

8.4.2016 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

Chilli paprička patří k nejstarším plodinám vůbec. Vždyť domorodé kmeny v Jižné a Střední Americe, která je jejím domovem, chilli papričku pěstovali ještě před tím, než do Ameriky dorazil Kryštof Kolumbus. Důvodem její popularity byla zřejmě její samosprašnost, díky tomu chilli paprička rostla a plodila samovolně a nebyla k tomu potřeba žádná větší péče.


( 2 Hodnocení )

Únorové povídání o našem těle

Únorové povídání o našem těle

25.1.2016 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

Povinná školní docházka nám má dát základní znalosti z mnoha oborů, a to i z biologie. Možná se domníváte, že pokud jste zdárně dokončili devět let základní školy, dávali dostatečně pozor nebo dokonce pokročili ve studiu dále, máte celkem ucelenou představu o tom, jak naše tělo funguje, o jeho anatomii i fyziologii.


( 2 Hodnocení )

Lék Wobenzym

Lék Wobenzym

1.11.2015 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

S ranními mrazy nám začaly dny plné diskusí o zodpovědnosti za úklid chodníků, neekologičnosti solení a uměřenosti užívání posypového štěrku. Řešíme vzorek na zimních pneumatikách i na podrážkách zimních bot a s fascinací sledujeme finské pořady určené pro chodce, které nabádají, aby člověk při chůzi po kluzkém podloží stáčel špičky chodidel směrem dovnitř místo ven, neb takto bude jeho vertikální stabilita lepší…


( 3 Hodnocení )

Hledáte dentální kliniku v Praze?

Hledáte dentální kliniku v Praze?

14.3.2014 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

Snad každý z nás musí občas navštívit zubní ordinaci plánovaně na preventivní prohlídku či akutně na zubní pohotovost. Není to pro nikoho z nás příjemná záležitost. Na volbě dentisty bychom si měli dát záležet. Jde přeci o náš chrup, který máme na celý život pouze jeden.


( 3 Hodnocení )

Domácí bělení zubů

Domácí bělení zubů

25.2.2014 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

Péče o dutinu ústní a především o naše zuby by měla být součástí naší každodenní hygieny. Stejně tak, jako se věnujeme našim vlasům, nehtům či pleti, by jsme si měli denně udělat čas i na naše zuby.


( 2 Hodnocení )

Mamologické vyšetření na klinice Perfect Clinic

Mamologické vyšetření na klinice Perfect Clinic

8.1.2014 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

To, že prevence je základem všeho sice každý z nás ví, ale bohužel se touto zásadou jen málokdo z nás řídí. A to především v oblasti zdraví. V tomto odvětví by si měl prevencí projít každý z nás bez ohledu na náš věk, aktuální zdravotní stav či přesvědčení.


( 2 Hodnocení )

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL