Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Vyrobte si originální kalendář pomocí aplikace HappyFoto

25.11.2019 | Rubrika: Magazín - Dárky pro ženy

Zdají se vám kalendáře v obchodech nudné a neosobní? Máme pro vás řešení. Nejlepší kalendář je totiž ten z vašich fotografií. Jestli máte pěkných fotek plný mobil, je váš kalendář už v podstatě z poloviny hotov.

 

Nyní už vám zbývá jen stáhnout aplikaci do svého mobilu. A je jedno, jaké značky je váš chytrý telefon a na jakém systému běží. Ať už máte Samsung, Xiaomi, Honor, Nokii nebo třeba iPhone, aplikace poběží na každém.

V aplikaci HappyFoto si můžete navrhnout různé kalendáře – nástěnné, stolní i plánovací. Navíc si můžete vybrat, jestli chcete kalendář natisknout na kvalitní papír, nebo vyvolat chemickou cestou na fotopapír. Druhou možnost (deLUXE) doporučujeme v případě, že máte opravdu kvalitní fotografie.

Na kalendář vám bude stačit třináct fotek – jedna na titulní stranu a pak dvanáct, tedy na každý měsíc jednu. Aplikace už vás navede, jak celý kalendář navrhnout a objednat. Skvělé je, že si můžete práci rozdělit – když nestihnete vytvořit kalendář hned napoprvé, nevadí, uloží se zdarma do virtuálního úložiště (cloudu). K práci na kalendáři se můžete vrátit, až budete mít čas. A to třeba i z jiného zařízení, například z tabletu nebo z počítače doma či v práci.

Až budete se svým dílem spokojeni, jedním kliknutím objednáte a budete se těšit na pošťáka, který vám kalendář přinese jako balík do ruky. Nemělo by to trvat dlouho. HappyFoto umí kalendář vyrobit za pouhé tři pracovní dny.

 


( 3 Hodnocení )

Článek Vyrobte si originální kalendář pomocí aplikace HappyFoto byl publikován 25.11.2019 autorem Michal Palán

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému
Darky pro ni

Mohlo by Vás zajímat