Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Akce do 16. října: Za nejprodávanější fotoknihu od HappyFota zaplatíte místo 1049 nyní jen 249 Kč!

10.10.2018 | Rubrika: Magazín - Dárky pro ženy

Uvažujete, že si vyrobíte fotoknihu z vlastních fotek? Teď je na to nejlepší doba! Až do 16. října 2018 cena fotoknihy A4 na výšku s pevnou vazbou začíná na 249 korunách. A jestli máte opravdu pěkné fotky, jděte do fotoknihy deLUXE! Za tu zaplatíte místo 1599 jen 499 Kč!

 

Víte, jaký je rozdíl mezi digitálně tištěnou fotoknihou a tou deLuxe? Opravdu velký!

Happy Foto pro výrobu všech fotoknih využívá ten nejkvalitnější značkový papír a ohlasy zákazníků jsou velmi pozitivní.

Fotoknihy s označením deLUXE HappyFoto, volává tradiční chemickou cestou. Takže když si chcete udělat fotoknihu z opravdu skvělých a kvalitních fotografií, nešetřete. Na tomto fotopapíru neulpívají otisky prstů, a proto se nemusíte obávat zašpinění a ohmatání. Kontrast i jas vašich fotografií tak budou na každém záběru ve vaší fotoknize přesné takové, jak byste očekávali při profi vyvolání. A když fotoknihu deLUXE otevřete, neztratí se vám ani milimetr z fotek ve hřbetu. Po otevření totiž bude fotokniha deLUXE neprosto plochá.

Jak si takovou fotoknihu můžete pořídit? Online na stránkách www.happyfoto.cz, v programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes novou aplikaci HappyFoto-MOBILE.

 


( 5 Hodnocení )

Článek Akce do 16. října: Za nejprodávanější fotoknihu od HappyFota zaplatíte místo 1049 nyní jen 249 Kč! byl publikován 10.10.2018 autorem Michal Palán

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému

Mohlo by Vás zajímat