Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Relaxace v srdci přírody

7.1.2020 | Rubrika: Magazín - Relax a wellnes

Kdo z nás by neměl rád společné dovolené, víkendy a nejrůznější pobyty s rodinou nebo našimi blízkými přáteli? Možná si říkáte, že do dovolené a léta je přeci jen daleko, nicméně není potřeba čekat další půlrok. Na menší dovolenou či prodloužený víkend můžete vyrazit téměř hned a zároveň i starosti s dalekou cestou můžete také vypustit z hlavy. Za odpočinkem přece není nutné cestovat stovky či tisíce kilometrů, naopak mnohdy máme ty největší krásy doslova za rohem. A kam jinam vyrazit než na krásné a majestátní hory.

I když se na první dojem může zdát, že pobyt na horách znamená pouze turistiku, lyžování a žádný odpočinek, opak může být pravdou. I takové ubytování v Krkonoších, tedy v srdci našich největších a pro mnoho z nás nejkrásnějších hor, kromě sportovních aktivit nabízí mnoho relaxování a odpočinku. Protože tak, jako vždy a všude platí to, že jak si vše naplánujeme a uděláme, tak to i máme. Tudíž kromě aktivit sportovních, nabízí krkonošské ubytování neméně relaxace, wellness zážitků či masáží a koupelí. A co si budeme nalhávat, takovému pohledu z vířivky či sauny na majestátní hory či malebná údolí, může konkurovat jen málo co.

Pokud vás nelákají zrovna Krkonoše nebo z jakéhokoliv jiného důvodu chcete jet jinam, vyzkoušejte apartmány Jizerské hory. Oproti našemu největšímu národnímu parku, si zde můžete užít více klidu a méně turistiského ruchu. Ale stejně jako v Krkonoších si zde přijdete na své, jak po stránce wellness pobytů, tak po stránce sportovní. Vzít si s sebou můžete v letních měsících kolo a v zimních zase lyže, běžky či snowboard. Samozřejmostí jsou také pěší výlety a procházky a odpoledne či večer si za odměnu můžete zarelaxovat v sauně, na masáži či při jiné aktivitě, kterou wellness pobyty nabízejí.


( 3 Hodnocení )

Článek Relaxace v srdci přírody byl publikován 7.1.2020 autorem Michal Palán

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému
REMAX

Mohlo by Vás zajímat