Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Ale hlavně to nikomu neříkej…

3.2.2020 | Rubrika: Magazín - Nakupování

…touto větou začínají ty nejtajnější a nejpikantnější informace a světe div se, šíří se raketovou rychlostí dál :-)

A protože my nechceme, aby se k vám tato novinka dostala šeptandou, rádi bychom vám oznámili, že pro vás máme úplně nový e-shop. A věříme, že z něj budete stejně nadšení jako my. Už na první pohled vás totiž zaujme svým moderním designem a nadčasovostí. O tom, že na něm najdete vše a ještě mnohem víc než jste byli zvyklí, snad ani zmiňovat nemusíme.

Náš e-shop se také chlubí titulem responzivního designu, což znamená, že jeho zobrazení je optimalizováno a není nijak omezeno žádným zařízením. Takže můžete pohodlně nakupovat jak na počítači, notebooku, tabletu a samozřejmě i na vašem telefonu v plné kráse.

Navíc s naším e-shopem si peníze můžete i vydělat. Ano slyšíte dobře! Jelikož nabízíme affiliate program s kterým si přivydělá opravdu každý.

Nebudete-li si vědět s čímkoliv rady, stačí nás kontaktovat např. přes on-line podporu a náš prodejce se Vám bude ihned věnovat.

Je to pro Vás stále málo? No tak se přijďte podívat do naší pivotéky v Brně na ulici Stránského 28, kde nás najdete každý pracovní den od 9 do 17 hodin.


( 1 Hodnocení )

Článek Ale hlavně to nikomu neříkej… byl publikován 3.2.2020 autorem Michal Palán

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému

Mohlo by Vás zajímat