Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Hubatá černoška

13.4.2018 | Rubrika: Magazín - Nakupování

Hubatá černoška nabízí také originální dárky pro ženy

O e-shopu Hubatá černoška jste už možná slyšeli. Letos vyhrál v anketě Shop roku v kategorii Masky a kostýmy,

ale kromě karnevalového zboží nabízí také spoustu zajímavých a originálních dárků, a to jak pro nás ženy, tak i pro muže.

 

Možná si řeknete, že e-shopů s dárky jsou mraky a oprávněně se zeptáte, v čem je tedy Hubatá černoška jiná? Jak už napovídá i samotný název tohoto internetového obchodu, cílem jejich nabídky je, aby pobavila, potěšila a byla originální. Pokud tedy hledáte originální, vtipné a netradiční dárky, pak si tu skutečně přijdete na své.

Doslova se to tu hemží vtipnými produkty, a tak namátkou uveďme "nic v plechovce", hůl s balíkem pětitisícovek, polštáře různých tvarů a potisků (třeba prsatý polštář, ve tvaru piva, soudku, špalku dřeva, fotbalového míče apod.), nechybí vtipné hrnky, skleničky s potiskem, dárková vína, kosmetické balíčky, vtipné cedule, originální kuchyňské zástěry a mnoho designových gadgetů či moderních vychytávek.

Velmi praktické je rozdělení dárků, které můžete vybírat buď podle druhu, podle příležitosti, k jaké je dárek určen (např. dárky ke svatbě, odchodu do důchodu, k svátku matek, Valentýnu, vánoční dárky, dárky k narozeninám), případně podle toho, komu jej chcete darovat. Kromě klasického rozdělení na dárky pro ženy tu mají speciální kategorie přímo na dárky pro maminku, babičku, učitelku, šéfovou, manželku nebo třeba kamarádku.

Velký výběr pánských dárků je opět přehledně nabízen formou dárků pro muže, pro dědečka, tatínka, manžela anebo i rybáře, myslivce, hasiče, sportovce, motorkáře, řidiče apod. Pestrý výběr mají také u dárků ke kulatým narozeninám, přičemž spousta věcí má na sobě přímo číslovku s výročím oslavence (padesátku atd.). Jak sami vidíte, pokud budete tápat nad dárkem, v Hubaté černošce najdete spoustu inspirace.


( 3 Hodnocení )

Článek Hubatá černoška byl publikován 13.4.2018 autorem Michal Palán

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému
Darky pro nej

Mohlo by Vás zajímat