Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Re.Bruns - SPOJUJE NÁS LÁSKA KE ZVÍŘATŮM

5.5.2020 | Rubrika: Magazín - Domácí mazlíčci

Pejskaři všech zemí spojte své síly. Dnes Vám představíme velice zajímavý projekt, za kterým stojí Victoria Židková milovnice zvířat a pejskařka, která stále nemohla najít pro svého pejska ,,to pravé,, a proto se rozhodla začít s vlastní výrobou obojků a kšírů pro kamarády. Má ráda přírodu a proto jsou produkty pouze z vysoce kvalitních materiálů a z recyklovaných látek.

Při výrobě dbáme na vysokou kvalitu a precizní práci výhradně českých švadlen, které je šijí s láskou... Pojďme a prohlídněte si její dokonalé produkty na Re.Bruns. Dnes máte jedinečkou možnost stát u zrodu nové značky vytvářenou láskou. Samozřejmě s láskou a nadšením by to pouze nešlo. Každý začínající projekt si žádá nemalé peníze a proto se můžete díky HitHit.cz stát součástí a pomoci rozjet projekt Re.Bruns.

Hithit.cz je portál věnující se v současnosti velmi populárnímu crowdfundingovému financování různých typů projektů. HitHit.cz se zaměřuje především na kreativní projekty s nápadem, ale nedostatkem financí mohou prostřednictvím tohoto portálu získávat prostředky od lidí, které jejich nápad zaujme.

Proto neseďte doma na zadku a zapojte se a podpořením projektu nákupem odměny na HITHITU.


( 2 Hodnocení )

Článek Re.Bruns - SPOJUJE NÁS LÁSKA KE ZVÍŘATŮM byl publikován 5.5.2020 autorem Michal Palán

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému

Mohlo by Vás zajímat