Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Zůstaňte sedět doma a udělejte si fotoknihu!

29.3.2020 | Rubrika: Magazín - Literatura

Nikam nemůžete a nevíte, co s volným časem? Vrhněte se do výroby fotoknihy a udělejte radost sobě i svým blízkým.

Ani v karanténě se nemusíte nudit. Možná, že už dlouho odkládáte tvorbu fotoknížky. Nebo jste si na ni zatím netroufli? Teď je na to nejlepší doba! Nemějte obavy, že to nezvládnete, protože my víme, že si fotoknihu umí u HappyFota navrhnout a objednat i malé dítě.

Od té doby, co má HappyFoto svoji novou a unikátní aplikaci, je návrh a objednání fotoknih a dalších fotodárků ještě mnohem jednodušší, než to bylo dosud. Žádná jiná fotoslužba zatím totiž nenabízí uložení rozpracovaného projektu. To znamená, že si fotoknihu začnete navrhovat třeba ve svém chytrém telefonu, což je logické, jestli v něm máte uložené vhodné fotky. Pak můžete pokračovat ve své kreativní práci třeba na tabletu či na počítači, protože na normální klávesnici se přece jen mnohem jednodušeji píší texty. K objednání už budete potřebovat jen připojení na internet a platební kartu. Pro hotovou fotoknihu byste si za normálních okolností ani nemuseli chodit na poštu, protože by vám ji měl přinést pošťák.

Budeme vám držet palce, aby se vám vaše fotoknížka podařila. V případě jakýchkoli nesnází kontaktujte HappyFoto, dámy na infolince vám rády pomohou.

A až budete svojí dokonalou fotoknížkou listovat, nezapomeňte aplikaci ohodnotit.


( 2 Hodnocení )

Článek Zůstaňte sedět doma a udělejte si fotoknihu! byl publikován 29.3.2020 autorem Michal Palán

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému
REMAX

Mohlo by Vás zajímat