Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Literatura


Skutečné příběhy v knihách jitky Závodné

Skutečné příběhy v knihách jitky Závodné

3.5.2019 | Rubrika: LiteraturaPDFTiskEmail

Knihy nás provází našimi životy prakticky od našeho narození. Začínají nám je číst naši rodiče, vzdělávají nás říkadla a leporela a později, až umíme číst sami, si okruh své literatury nacházíme sami podle svého vkusu a podle toho, co nás zkrátka baví a zajímá.


( 4 Hodnocení )

Knihy

Knihy

13.3.2013 | Rubrika: LiteraturaPDFTiskEmail

Knihy a literatura provází lidstvo od nepaměti. Čtením knih se vzděláváme, relaxujeme i bavíme a vyplňujeme jimi náš volný čas. Jistě mi dáte za pravdu, že není nic lepšího, než si po náročném dni vzít knížku a zakutat se s ní do peřin či do horké vany plné pěny.


( 1 Hodnocení )

Padesát odstínů temnoty

Padesát odstínů temnoty

4.3.2013 | Rubrika: LiteraturaPDFTiskEmail

Trilogie erotických románů od spisovatelky E. L James se staly v poslední době fenoménem v literatuře jako takové. Její první díl, Fifty Shades of Grey, neboli Padesát odstínů šedi obletěl svět závratnou rychlostí a dostal se do podvědomí mnoha a mnoha čtenářů a čtenářek.


( 1 Hodnocení )

Vánoční kuchařka pro dceru

Vánoční kuchařka pro dceru

18.11.2008 | Rubrika: LiteraturaPDFTiskEmail

Návod na přežití prvních samostatných Vánoc a zdokonalení všech dalších. Vánoce ve vlastní kuchyni? Není proč se děsit, s touhle kuchařkou zvládnete advent, vánoční přípravy i svátky, cukroví i slavnostní večeře. Jako od maminky.


( 2 Hodnocení )