Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Na kreativní tábor v barvách do Benic

8.5.2018 | Rubrika: Magazín - Cestování

Dětem dvouměsíční prázdniny obvykle utečou jako voda. Pro rodiče je však těch několik týdnů mnohdy prakticky nekonečných. Snaží se totiž udržet svoje potomky pod dohledem, zároveň jim ale vymyslet atraktivní program, aby se děti nenudily a prožily volné chvíle tvořivě. Zkuste ratolesti poslat na letní kreativní tábor Benice. Co tam zažijí?

 

Proč kreativní tábor

Organizátoři letního kreativního tábora Benice jsou si vědomi toho, že dnešní děti umí být velmi náročné. Klasický táborový program je proto nutné něčím obohatit. Běžnou snahou podobných akcí je děti tak trochu rozpohybovat, aby se po celoročním sezení v lavici věnovaly i sportu a nejrůznějším hrám.

Letní kreativní tábor Benice dokazuje, že tradiční tábornické aktivity jdou velmi dobře dohromady i s výtvarnou činností, o které zase platí, že je potřeba se na ni dokázat chvíli soustředit. Táborníky však rozhodně nečeká stereotypní sezení s pastelkami v rukou. Naučí se toho mnohem víc.

V rámci letního kreativního tábora Benice je prostor vymezen jednak samotné tvořivé činnosti, ale děti si dále formou přednášek odnesou i celou řadu nových teoretických poznatků. A jestli v řadách současných školáků máme spíše budoucí slavné youtubery než druhého Picassa? Na táboře získají šanci pracovat i s moderními technologiemi, každý účastník bude mít možnost si vyzkoušet tvorbu vlastního videa.v

Tvoření v přírodě

Letnímu kreativnímu táboru Benice však nechybí právě to, co je pro tábory typické. Tedy nádherná příroda, díky které děti alespoň na pár dní zmizí od všech vymožeností civilizace a naučí se být blíž svému okolí, kamarádům i sami sobě.

Letní kreativní tábor se tradičně pořádá v prostorách nově zrekonstruovaného barokního statku Benice, který poskytuje potřebné zázemí. Všichni tak mají po celou dobu pobytu zajištěno kvalitní stravování, je dostupné sociální zařízení atd. V případě špatného počasí lze navíc program tábora variabilně upravit a připravit zábavu i v interiéru budovy.


( 3 Hodnocení )

Článek Na kreativní tábor v barvách do Benic byl publikován 8.5.2018 autorem Michal Palán

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému
Malé dárky

Mohlo by Vás zajímat