Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Písničky

11.4.2013 | Rubrika: Magazín - Kultura

Každý z nás děla ve svém volném čase něco jiného. Někdo jde na procházku se psem, druhý si čte napínavý román, třetí si zajde do sauny nebo na masáž a čtvrtý třena do fitness centra upevnit svou postavu a fyzickou výkonnost.

Všechny tyto aktivity mají jedno společné, a sice fakt, že se jedná o jistý druh relaxace, při kterém člověk zkrátka takříkajíc vypne a oprostí se od problémů všedních dní, které ho jinak pronásledují na každém jeho kroku.

Mezi velmi oblíbené patří také písničky. Neděste se, pokud nepatříte mezi ty vyvolené obdarované hudebním talentem. Zazpívat si můžete i tak, sami doma při hudbě, kterou máte v oblibě, a dodává vám dostatek pozitivní energie. Nebo si svou oblíbenou písničku či skladbu můžete jednoduše najít na velmi oblíbeném a populárním vyhledávači youtube. Tady najdete své interprety ve vysoké kvalitě a především zdarma. Výhodou nám může být také fakt, že při pouštění youtube písničky, ať už se jedná o jednotlivé skladby či celé album, můžeme dělat ještě nespočet dalších činností. Nikdo nás tedy nemůže nařknout, že bychom jen tak zbytečně vysedávali u našeho počítače. Takže se z chutí můžeme vrhnout do úklidu, vaření nebo do jiné potřebné činnosti.

Na serveru youtube však nemusíme vyhledávat pouze hudební skladby, najdeme zde nejrůznější videa a záznamy z akcí. Youtube videa sem můžeme samozřejmě také nahrát vlastní a zachovat si tak naše společné zážitky na delší dobu a zároveň se o ně podělit s ostatními přáteli, kteří u nich například z různých důvodů chyběli.


( 2 Hodnocení )

Článek Písničky byl publikován 11.4.2013 autorem Michal Palán

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému

Mohlo by Vás zajímat