Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Bezpečnost a život okolo nás

3.11.2011 | Rubrika: Magazín - Práce

Únik důležitých dokumentů a dat z dobře prosperující firmy, podezření na nainstalování štěnic a odposlechů, nevěrohodní klienti a zaměstnanci. Zní Vám tato slovní spojení jako pulp foction?

Pro některé z nás ano. Pro ty, kteří již mají nějákou negativní zkušenost v této oblasti ne. Je to spíše realita. Jisté je ale jedno, pokud máte podezření na některé, již zmíněné téma, je jistě vhodné takovou situaci neprodleně řešit a na nic nečekat. Času totiž v těchto případech většinou nebývá na zbyt. Avšak na řešení i zdánlivě neřešitelných problémů, není nikdy pozdě.

Bezpečnost okolo nás

Pokud se do podobné situace dostanete, mohou Vám být nápomocny tzv. Detektivní agentury. Mnozí z nás možná ani netuší, že nějaké takové agentury existují. Jejich smysl a význam je však mnohdy nezastoupitelný a nezbytný.

V detektivních agenturách se Vám dostane služeb jako například: Řešení nejrůznějších firemních problémů, zde jsou to třeba vynášení důvěrných dat z firmy, prověrky zaměstananců, řešení krádeží ve firmě a podobné situace. Dále jsou to cílené ekonomické informace, analýza konkurenčních firem, monitorování dálkově aktivovaných odposlechů a štěnic, spojené s jejich deaktivací a zrušením. Služby zahrnují také kvalifikované řešení pohledávek,  získávání nezbytných informací pro potřeby občansko - správních záležitostí a soudních sporů.

Součástí činnosti těchto bezpečnostních agentur bývají také vymáhání pohledávek mimo soudní cestou. Za zmínku jistě stojí také nezbytný psychologický výcvik v oblasti obchodního jednání a zlepšování komunikačních dovedností, které jsou v sociální sféře nezbytnou nutností.

Pokud tedy nějáký takový problém ve své firmě máte, není nač čekat a je nutné jej neprodleně řešit. Zaručujeme, že za pomocí Bezpečnostních agentur se nebude zdát žádná situace bezvýchodná.

 

 


( 4 Hodnocení )

Článek Bezpečnost a život okolo nás byl publikován 3.11.2011 autorem Michal Palán

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému

Mohlo by Vás zajímat