Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Reality


Jak prodat nemovitost bez realitky?

Jak prodat nemovitost bez realitky?

23.4.2019 | Rubrika: RealityPDFTiskEmail

Prodej nemovitosti je pro většinu z nás zásadní krok v našem životě. Většinou se jedná o majetek, do kterého jsme investovali spoustu peněz, dlouhá léta se o něj starali a máme k němu osobní vztah a citovou vazbu. Ať už nemovitost prodáváme z jakéhokoliv důvodu, chceme prodat co nejrychleji a nejvýhodněji. Jde to provést "bez realitky" na vlastní pěst?


( 2 Hodnocení )

Tipy na moderní bydlení v Praze

Tipy na moderní bydlení v Praze

3.6.2018 | Rubrika: RealityPDFTiskEmail

Výběr nového bydlení je významný životní krok. Vždyť jde o místo, kde strávíte minimálně několik let a dost možná i zbytek života. Proto byste hledání vhodného bytu neměla uspěchat a zároveň se snažte nešetřit na nesprávných místech. Na druhou stranu je jasné, že si každý nemůže dovolit příbytek za desítky milionů. Nabízí se proto otázka, zda je v Praze vůbec možné sehnat kvalitní bydlení za dobrou cenu. Odpověď vás příjemně překvapí!


( 4 Hodnocení )

Jak se bydlí na Praze 4?

Jak se bydlí na Praze 4?

3.6.2018 | Rubrika: RealityPDFTiskEmail

Jak se bydlí na Praze 4? Nový developerský projekt Rezidence Hadovitá bude stát za to!

Poptávka po bydlení v Praze momentálně výrazně převyšuje nabídku, ale i tak máte reálnou šanci, že se vám podaří “ukořistit” bydlení, které bude stát za to. Budete-li důslední a nepodceníte-li všechna důležitá kritéria, odměnou vám budiž vysněný byt v prestižní lokalitě.

( 4 Hodnocení )

Podle jakých kritérií vybírat byt?

Podle jakých kritérií vybírat byt?

3.10.2016 | Rubrika: RealityPDFTiskEmail

Není bydlení v rodinném domku nic pro vás? Vyhovuje vám byt a v současné době řešíte, že si pořídíte vlastní? Nechte si poradit. S našimi radami nemůžete při výběru udělat chybu. Je třeba zvážit hned několik atributů!


( 3 Hodnocení )

Úklidová služba Praha

Úklidová služba Praha

17.2.2016 | Rubrika: RealityPDFTiskEmail

Bolí vás záda? Nemáte čas? Uklízení vás nebaví? Chcete trávit více času rodinou, koníčky? Potřebujete odpočinek a relax? Zároveň ale nechcete slevit ze svých nároků na čistotu a pořádek? Objednejte si úklidovou službua užívejte si volna i útulné čistoty.


( 2 Hodnocení )

Bydlení v Praze dostává nový rozměr

Bydlení v Praze dostává nový rozměr

21.1.2014 | Rubrika: RealityPDFTiskEmail

Pokud chcete bydlet spokojeně, musíte nad volbou místa vašeho bydliště přemýšlet. Vyhovovat by vám měla nejen lokalita, ale i její možnosti. Přemýšlet musíte nad celou řadou faktorů – zajímat by vás měla občanská vybavenost, dopravní dostupnost, možnosti kulturního či sportovního vyžití a řada dalších. Rozhodující je samozřejmě podoba bytu nebo domu. Velmi dobrou volbou je právě bydlení v Praze, které díky novým projektům developerských společností dostává nový rozměr. Jak může vypadat i vaše bydlení?


( 2 Hodnocení )

Bydlení snů podle Vašich představ?

Bydlení snů podle Vašich představ?

1.11.2013 | Rubrika: RealityPDFTiskEmail

Snad každý se snaží vybudovat si krásný domov, ve kterém se budeme cítit víc než dobře. Kam budeme zvát své známé, kde se naše děti budou cítit dobře a hlavně bezpečně. Je to přeci náš domov a je to místo, kam se vždy budeme těšit.


( 4 Hodnocení )

Předokenní rolety

Předokenní rolety

9.5.2013 | Rubrika: RealityPDFTiskEmail

S přicházejícím létem a teplými dny se na nás z médií valí mnoho informací o tom, jak chránit svoji pokožku a potažmo celý organismus před nepříznivými slunečními paprsky a samozřejmě také zářením, které s nimi úzce souvisí.


( 3 Hodnocení )

Plastová okna od Profiplastu

Plastová okna od Profiplastu

1.8.2011 | Rubrika: RealityPDFTiskEmail

Firma Profiplast slaví letos 20 let na českém trhu, ale dárek získáte vy!


( 10 Hodnocení )

Mýty o plastových oknech

Mýty o plastových oknech

21.7.2011 | Rubrika: RealityPDFTiskEmail

Dnes se již většina z nás s plastovými okny někde setkala. Někteří se k výměně starých oken za nová teprve odhodlávají a váhají, zda opravdu volit plastová okna. Zkusíme Vám dnes (v rozhovoru s odborníkem z brněnské firmy PROFIPLAST, Ivanem Sochou) vysvětlit a vyvrátit nejčastější mýty a fámy právě o plastových oknech.


( 6 Hodnocení )

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL