Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Kvalitní spánek = spokojený život

2.1.2017 | Rubrika: Magazín - Vybavení domácnosti

Také to znáte, večer uleháte znavení po celodenní práci a shonu do své postele s pocitem, jak se krásně vyspíte. A ono ejhle. Ráno zjistíte, že jste se celou noc převalovali, a nemohly se kvalitně vyspat! Tomu je konec! Vyměňte svoji starou proleželou postel za kvalitní postel z masivu, která Vám vydrží.

Ne nadarmo se říká, jak si usteleš, tak si lehneš. Častým mýtem je, že je třeba změnit pro co nejkvalitnější spánek matraci. Nebývá to však nakonec vždy pravda. Kromě matrací je nutné zvážit i kvalitu a stav staré postele.

„Pokud nejste tak bohatí, že si kupujete levné věci“ vyplatí se zainvestovat postele z masivu. Není problém si vybrat ze širokého sortimentu barevných dekorů, či provedení např.: postel z masivu s úložným prostorem. V domácnosti není nikdy dost místa ;-) Což všichni prakticky známe, když šetříme každý kousek volného místa, jako většina z nás co nebydlí v rodinném domě.

Postel je nejdůležitější nábytek u nás všech doma. Udělejte navíc z něj designový prvek Vaší domácnosti! Každá návštěva jej pak bude obdivovat! Buďte na sebe nároční 9 z 10 zákazníků si nechává udělat v něčem postel z masivu atypickou - buďte také takoví. Nebuďte tuctoví!

Pokud zvažujete originální dárek, darujte svým potomkům do jejich nového bytu celo-masivní postel Carmen, s kterou na Vás budou stále myslet. Nejlepší spánek je totiž v masivu.


( 2 Hodnocení )

Článek Kvalitní spánek = spokojený život byl publikován 2.1.2017 autorem Michal Palán

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému

Mohlo by Vás zajímat