Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Vybavení domácnosti


Domácí úklid už nemusí být otrava!

Domácí úklid už nemusí být otrava!

9.3.2020 | Rubrika: Vybavení domácnostiPDFTiskEmail

Znáte ten pocit, kdy si v sobotu po náročném pracovním týdnu chcete udělat pohodu, dát si čaj, kávu nebo skleničku a dělat věci, které vás baví, ale zároveň víte, že je vedle vás známý strašák jménem „domácí úklid“.


( 2 Hodnocení )

Masivní nábytek do kuchyně

Masivní nábytek do kuchyně

18.1.2020 | Rubrika: Vybavení domácnostiPDFTiskEmail

To, že jídlo sbližuje je stará známá věc. U společných obědů a večeří se mnohdy mezi přáteli či v rodině probere daleko víc než by se čekalo. A protože samozřejmě chceme všichni jíst v pěkném a příjemném prostředí, aby nás doba, kterou u něj strávíme, těšila, musíme se na oblast v našich kuchyních a jídelních místností zaměřit blíže. Když pomineme výběr jídelních servisů, sad skleniček nebo zvolení vhodných příborů, dostáváme se k jádru samotné kuchyně.


( 2 Hodnocení )

Postele z masivu – záruka kvality

Postele z masivu – záruka kvality

17.7.2019 | Rubrika: Vybavení domácnostiPDFTiskEmail

Dnes, při pořizovaní ložnice odborníci doporučují dát přednost přírodním materiálům. Na prvním místě je dřevo, které se vyznačuje ekologickou šetrností, stylovým vzhledem a trvanlivostí. Dřevěné postele jsou oblíbené především pro svůj atraktivní vzhled, přirozenost a schopnost vytvořit skutečně pohodlnou, domáckou atmosféru.


( 3 Hodnocení )

Kvalitní nerezové hrnce a várnice

Kvalitní nerezové hrnce a várnice

16.6.2019 | Rubrika: Vybavení domácnostiPDFTiskEmail

Kvalitní nádobí je stěžejním předpokladem pro dobré vaření. Ať už se nacházíme v profesionální kuchyni nebo v běžné domácnosti bez chytrých pomocníků se při vaření zkrátka a dobře neobejdeme. A tyto pomocníky mohou představovat právě nerezové hrnce.


( 2 Hodnocení )

Garra rufa pro krásu i pro zdraví

Garra rufa pro krásu i pro zdraví

25.2.2019 | Rubrika: Vybavení domácnostiPDFTiskEmail

Dnešní době je uspěchaná a pro člověka velice náročná, a to se samozřejmě projevuje negativním způsobem jak na duši, tak často i na pokožce. Speciální terapie rybek Garra rufa může pomoci jak ztrápené duši, tak i při potížích s kůží.


( 2 Hodnocení )

Jak efektivně vyčistit rychlovarnou konvici?

Jak efektivně vyčistit rychlovarnou konvici?

18.11.2018 | Rubrika: Vybavení domácnostiPDFTiskEmail

Rychlovarná konvice je v domácnosti pomocníkem, na kterého nedá dopustit absolutně nikdo. I vy ji zcela jistě doma máte. Pokud však máte i tvrdou vodu, může to být velký problém. Jak vodní kámen z konvice odstranit a tu dokonale vyčistit? Dejte na naše rady.


( 3 Hodnocení )

Kvalitní spánek

Kvalitní spánek

26.9.2018 | Rubrika: Vybavení domácnostiPDFTiskEmail

Proto, aby byl člověk přes den svěží, podával co možná nejlepší výkony a zároveň se sám cítil skvěle, je zapotřebí, aby načerpal tolik potřebnou energii během nočního odpočinku a spánku.


( 4 Hodnocení )

Vybíráme nábytek do obývacího pokoje

Vybíráme nábytek do obývacího pokoje

25.7.2018 | Rubrika: Vybavení domácnostiPDFTiskEmail

Obývací pokoj je ve většině domácností nepostradatelným místem pro setkávání celé rodiny a blízkých přátel. Každý dům či byt má své nejčastěji využívané místo, o které je třeba pečovat a věnovat mu pozornost. Toto místo má velký vliv na naši náladu a psychickou pohodu, protože dělá domov, tím pravým a útulným domovem.


( 2 Hodnocení )

Útulný byt snadno a rychle

Útulný byt snadno a rychle

24.5.2018 | Rubrika: Vybavení domácnostiPDFTiskEmail

Je zcela přirozené, že všichni chceme, aby náš domov byl co nejútulnější a abychom se v něm cítili dobře. Kde jinde bychom taky měli načerpat tolik potřebnou energii, kterou potřebujeme každý pracovní den, ať už nás v něm čeká cokoli. A i přesto, že každý z nás má jiný vkus a vyhovují nám různé styly bydlení, některé prvky vypadají skvěle v každém domově. Ať už se jedná o rodinný dům, velký byt nebo třeba garsonku.


( 1 Hodnocení )

Broušený zázrak jménem Křišťál

Broušený zázrak jménem Křišťál

26.3.2017 | Rubrika: Vybavení domácnostiPDFTiskEmail

Málo co patří k českému tradičnímu výrobku tolik jako křišťál. Tento broušený zázrak patří k českým domácnostem od nepaměti a je tedy logicky škoda, že s posunem času se z našich bytů a domů přesouvá spíše do kamenných obchodů, kde ho kupují zejména turisté jako opravdový suvenýr pro své blízké ze svých cest.


( 3 Hodnocení )

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL