Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Velký sál Hotelu Gregor v Modřicích a vánoční večírky patří k sobě

15.11.2018 | Rubrika: Magazín - Svatby a oslavy

Čas vánočních večírků je neúprosně za dveřmi a v současnosti již se dají jen stěží obstarat pro tuto významnou společenskou akci odpovídající společenské prostory. Takové poskytuje mimo jiné Velký sál Hotelu Gregor v Modřicích, který je oblíbenou destinací především mnoha brněnských firem.

Velký sál Hotelu Gregor se chlubí úctyhodnou kapacitou 200 lidí

Velký sál Hotelu Gregor v Modřicích představuje při plánování vánočního večírku dostatečnou záruku toho, že se pronajímatel nemusí držet při zdi, co se týká počtu hostů. Sál nemá problém pojmout i 200 osob! Poskytuje navíc klidné prostředí, takže se nikdo nemusí obávat toho, že by byla tato významná společenská akce a ohlédnutí zaměstnanců za uplynulým rokem nějak rušeno.

 

Velký sál je vybaven nejmodernější technikou

K Velkému sálu Hotelu Gregor přiléhá obsluhovaný bar, jenž bývá využíván k oddělenému rautovému pohoršení. Plánujete na vánoční večírek specifický program a uspořádání sálu se vám zdá jako nevyhovující? Nejedná se o sebemenší problém, protože zaměstnanci hotelu jsou ochotni kdykoli vyjít vstříc vašim požadavkům. Nemusíte se bát, že budete jakkoli omezováni, protože na místě je k dispozici i nemodernější audiovizuální a prezentační technika. Samozřejmostí již je dnes wi-fi připojení. Vánoční večírek může klidně začít již v brzkých odpoledních hodinách, když není problém zajistit v hotelové restauraci chutný oběd.

Nuda do Velkého sálu hotelu Gregor nepatří

Ve Velkém sále Hotelu Gregor v Modřicích by nikdy neměla během vánočního večírku zavládnout nuda! Pokud se podobného nebezpečí obáváte, je nejjednodušším řešením přenést tuto starost na zaměstnance hotelu. Ti na požádání nejen připraví pódium, ale obstarají i hudební produkci, živou hudbu nebo kvalitního konferenciéra, který vyloudí úsměv na rtech i těm největším morousům. Je pochopitelné, že po vydařeném vánočním večírku v Hotelu Gregor se chce jen málokomu domů. Jestliže se přece jen někdo tímto způsobem rozhodne, může využít místo v sedmimístném hotelovém transportu, který je připraven zajistit odvoz hostů. Ostatním jsou k dispozici hotelové pokoje.

Ke konání vánočních večírků je možné využít také konferenční salonek

Ke konání menších vánočních večírků je uzpůsoben i konferenční salonek Hotelu Gregor, jenž disponuje kapacitou kolem 50 osob. Také u něho je naprostou samozřejmostí příjemná obsluha z přilehlé restaurace. K pronájmu salonku si je možné přiobjednat rovněž catering. Konferenční salonek je vybaven projektorem s plátnem, flipchartem i wi-fi připojením.

Vánoční večírek v Hotelu Gregor je zárukou příjemně stráveného času se svými spolupracovníky, kdy dostanete jedinečnou příležitost poznat je i neformálně. Nejlepší reklamou pro hotel je skutečnost, že se sem firmy se svými vánočními večírky pravidelně vracejí.

 


( 2 Hodnocení )

Článek Velký sál Hotelu Gregor v Modřicích a vánoční večírky patří k sobě byl publikován 15.11.2018 autorem Michal Palán

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému
Česká litina

Mohlo by Vás zajímat