Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Erotická masáž

22.11.2018 | Rubrika: Magazín - Péče o tělo

V otázkách erotických masáží je stále mnoho otazníků a spoustu z nás vlastně neví, co si pod tímto pojmem představit. Většinu žen napadá ve spojení s erotickou masáží otázka nevěry, mnoho mužů si zas pod tímto názvem představuje užívání sexu s neznámou masérkou. Ani jeden z těchto mýtů ale ve skutečnosti nepředstavuje pravou podstatu této masáže.

Jedná se o erotický zážitek, to v každém případě, ale bez sexu jako takového. Erotickou masáž si může užít jak muž, tak i žena nebo dokonce pár. Jedná se o velmi intimní masáž, která je zakončená vyvrcholením klienta. Ano, je to tak. Správně provedená erotická masáž je skutečně zakončená naším orgasmem a ten nemusí být jen jeden. Naopak se může jednat o mnohonásobné vyvrcholení a to buď spontánní nebo za pomocí ruční stimulace, či u mužů o vyvrcholení mezi ňadra masérky. Je nesmírně důležité, abychom se na erotické masáži cítili dobře, bez výčitek a studu a oddali se tak plně relaxaci a uvolnění. Jelikož se jedná o skutečně intimní masáž a atmosféru, je nutné, abychom se cítili komfortně po všech stránkách. A v tomto případě hrají hlavní roli prostředí, které musí být intimní, s uklidňující hudbou a celkově příjemné. Jedině tak se totiž můžeme erotické masáži oddat naplno a užít si tak všechno, co nám nabízí.

Takové služby nabízí zcela jistě například Infinity SPA - erotická masáž v Praze. Kde si můžeme vybrat jak typ erotické masáže, tak i dívku, která nám ji poskytne. To vše samozřejmě zcela diskrétně a v tom nejlepším prostředí. Mezi nejoblíbenější masáže patří tradiční japonská Nuru či netradiční erotická masáž v mýdlových bublinách. Tyto a další masáže mohou být jak vhodným dárkem, tak i oživením vztahu mezi partnery či inspirací pro náš další erotický život.


( 2 Hodnocení )

Článek Erotická masáž byl publikován 22.11.2018 autorem Michal Palán

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému

Mohlo by Vás zajímat