Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Péče o tělo


Šetrná kosmetika není jen mýtus

Šetrná kosmetika není jen mýtus

14.1.2019 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

Na našem trhu je bezpočet produktů, které naší pokožce slibují modré z nebe. Pokud se však zaměříme na jejich složení podrobněji, můžeme mnohdy zjistit, že není všechno zlato, co se třpytí.


( 1 Hodnocení )

Objevte sílu přírodních produktů

Objevte sílu přírodních produktů

14.1.2019 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, která využívá aromatické éterické oleje odvozené ze široké škály léčivých rostlin. Při inhalaci nebo aplikaci olejů se prokázalo, že éterické oleje pomáhají lidem překonávat různé zdravotní problémy bez klasické léčby.


( 1 Hodnocení )

Erotická masáž

Erotická masáž

22.11.2018 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

V otázkách erotických masáží je stále mnoho otazníků a spoustu z nás vlastně neví, co si pod tímto pojmem představit. Většinu žen napadá ve spojení s erotickou masáží otázka nevěry, mnoho mužů si zas pod tímto názvem představuje užívání sexu s neznámou masérkou. Ani jeden z těchto mýtů ale ve skutečnosti nepředstavuje pravou podstatu této masáže.


( 2 Hodnocení )

Jak na krásná prsa?

Jak na krásná prsa?

26.3.2018 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

Dekolt jako módní doplněk, který má žena stále u sebe či krásná, zdravá a pevná ňadra nemusí být pouze v našich myšlenkách. Toto přání se dá poměrně snadno splnit a nemusíme k tomu mít ani kouzelnou rybku, která by nám s ním pomohla. Stačí dodržovat pár doporučených rad, případně se svěřit do rukou odborníků.


( 3 Hodnocení )

Které bylinky si vaše pleť zamiluje?

Které bylinky si vaše pleť zamiluje?

7.3.2018 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

Co se bylinek týče, dokážou si poradit téměř s každým neduhem. A to by v tom byl čert, kdyby se jejich síla nevztahovala i na pleť. Ošetření a výživu pleti vám dokáže zprostředkovat řada bylinek. Odvar z nich vám poslouží jako blahodárné tonikum. Pro krásnou pleť je lze používat i vnitřně nebo formou masky spolu s dalšími přísadami.


( 2 Hodnocení )

Vlasy, základ úspěchu

Vlasy, základ úspěchu

7.3.2017 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

Vlasy jsou a vždy i byly vizitkou našeho zdraví. Vědí to ženy a vědí to dokonce i muži. Ti si podvědomě svou partnerku vybírají právě podle signálů, které vysílá její tělo. Velkou části se na tom všem podílejí vlasy a že snad ne?


( 4 Hodnocení )

Garbo beuty salon

Garbo beuty salon

29.1.2017 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

Zimní období pro většinu z nás představuje ne příliš oblíbený čas. Pokud jej právě netrávíme se svými blízkými na horách a neužíváme si se svými dětmi zimních radovánek, jedná se o chvíle, kdy máme méně energie, optimismu a výkonu vůbec.


( 4 Hodnocení )

Kvalitním spánkem ku zdraví!

Kvalitním spánkem ku zdraví!

15.8.2016 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

Je obdobní dovolených a snad každý z nás zná pocit, kdy se těšíte domů na svoji pohodlnou postýlku. Bohužel ne každý mám doma postel adekvátní kvality. V létě nás může únava zastihnout kdykoliv a kdekoliv. Není to nijak zvlášť příjemné, když se nemůžeme soustředit na naše každodenní radosti a starosti.


( 2 Hodnocení )

Trápí vás padání vlasů? Pomoc je přímo na dosah

Trápí vás padání vlasů? Pomoc je přímo na dosah

25.7.2016 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

Padání vlasů je noční můra žen i mužů, i když u žen je tento problém o dost palčivější. Krásný, bohatý účes je korunou vzhledu každé ženy a pocit, že vlasy ubývají, na klidu rozhodně nepřidá. Co je ještě v normě a co už je příliš? Není třeba se hned znepokojovat, po umytí může vypadnout až 300 vlasů, je to velmi individuální. Obecně platí, pokud zaznamenáte vyšší množství vypadaných vlasů, než je u vás obvyklé, měli byste zpozornět.


( 3 Hodnocení )

Jak snadno a komfortně kdekoliv přebalit miminko

Jak snadno a komfortně kdekoliv přebalit miminko

27.6.2016 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

Potřebujete přebalit miminko a nemáte k tomu vhodné místo? Pěnová skládací přebalovací podložka - BABY PAD vám v tom pomůže. Je vhodná na cestování kamkoli a přebalení kdekoli.


( 5 Hodnocení )

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL