Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Kouzlo kožených kabelek

10.11.2018 | Rubrika: Magazín - Modní trendy

Pokud milujete kabelky a rády si pravidelně kupujete nový model? Kabelky mají čestné místo a patří mezi nejoblíbenější doplňky, které velmi často zastíní i oblíbené boty.

Kožené kabelky se vyrábí z různých materiálů, tedy z kůže, textilie či koženky. Kůže má ty nejlepší vlastnosti a dlouhou životnost. Ženy milují kožené kabelky asi nejvíce a tento materiál je opravdu výjimečný. Kožené kabelky jsou nadčasové a nestárnoucí. Nic se jim opravdu nevyrovná.

Praktické kožené kabelky

Pravá kožená kabelka zaujme vás i kolemjdoucí na první pohled. Největší výhodou kůže je její vysoká odolnost a dlouhá životnost. Kabelka z koženky nevydrží tolika jako kabelka z pravé kůže. Praktické kožené kabelky se nezačnou tak brzy odírat a praskat, jako kabelky z koženky. Kůže bude vypadat stále stejně i po letech. Pořiďte si třeba elegantní business modely nebo kabelky crossbody.

Crossbody kabelka

Crossbody kabelka z přírodní kůže je velmi příjemná na dotek, má svou nezaměnitelnou vůni, velmi snadno se udržuje a krásně vypadá. Kožené kabelky s dlouhým popruhem jsou doslova nadčasové a nikdy nevyjdou z módy. Navíc se pohodlně nosí, nesklouzávají z ramene a máte při jejich nošení volné ruce. Další předností těchto kabelek je skutečnost, že lze kožené kabelky velmi snadno kombinovat se stylovým oblečením a doplňky. Proto jsou kožené kabelky tolik oblíbené a neustále žádané.

Kožené kabelky s dlouhým popruhem

Kožené kabelky s dlouhým popruhem jsou prostě úžasné. Přestože koženková nebo textilní kabelka stojí méně, kůže je zkrátka kůže. Luxusní kožená kabelka déle vydrží. Nikdy neuděláte chybu, když pořídíte kabelku vyrobenou právě z přírodní kůže. Rozdíl mezi koženou a koženkovou kabelkou je poznat na pohled i na dotyk. Krásné kabelky lze doplnit stylovou peněženkou i kosmetickou taštičkou ve stejné barvě i designu.

 


( 3 Hodnocení )

Článek Kouzlo kožených kabelek byl publikován 10.11.2018 autorem Michal Palán

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému
Česká litina

Mohlo by Vás zajímat