Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Přehozy na postel

20.5.2019 | Rubrika: Magazín - Bytová dekorace

Domov by pro všechny z nás měl představovat pocit bezpečí, pohody a klidu. Je to místo, kam se rádi vracíme, kde se setkáváme se svými blízkými a je to také místo, kde se vytváří ty nejhezčí zážitky a následně vzpomínky na ně. Proto je nade vše jasné, že se právě doma musíme cítit co nejlépe a obklopovat se interiérem, ve kterém se cítíme dobře.

Když pomineme stěžejní prvky, jakými jsou například barvy stěn, styl podlah nebo výběr nábytku, dostaneme se přirozeně k detailům a dekorování jednotlivých pokojů.

A jaké místo je nejdůležitější pro odpočinek a nabírání nových sil je snad nade vše jasné. Samozřejmě, že je to ložnice! A právě na ni bychom se měli zaměřit především. Vedle kvalitní postele, která je v této místnosti největší dominantou, se dostáváme k jejímu dekorování. V současné době je na našem trhu skutečně široká škála nejrůznějších druhů povlečení, díky kterému se i ten nejfádnější styl ložnic má možnost změnit k nepoznání.

Dalším prvkem, kterým můžeme ozvláštnit interiér ložnice, jsou přehozy na postel. Které mohou být jak v dekoru povlečení, které se nachází pod nimi, tak i v úplně jiném. Velmi praktickou věc v tomto případě představují přehozy oboustranné, které mají na každé své straně jinou barvu a umožňují tak společně s povlečením větší množství nejrůznějších kombinací. Vybírat dále můžeme také z přehozů s 3D potiskem, vintage designem, či jednoduchým jednobarevným provedením, které se jen tak neokouká. Co se materiálu týká, volit můžeme mezi polyesterem, plyšem či příjemným saténem. Přehozy na postel mají kromě své estetické funkce další nespornou výhodu a ta spočívá ve své praktičnosti. Představují totiž i pomyslnou bariéru mezi pokrývkami a vnějším okolí. Takže kromě jiného už se nikdy nemusíme stresovat tím, když si sedneme na okraj postele a nejsme právě v domácím či čerstvě vypraném oblečení.


( 1 Hodnocení )

Článek Přehozy na postel byl publikován 20.5.2019 autorem Michal Palán

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému
REMAX

Mohlo by Vás zajímat