Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Provensálský nábytek

29.3.2019 | Rubrika: Magazín - Bytová dekorace

Domov představuje pro každého z nás místo, kam si chodíme odpočinout, načerpat energii a kde se zkrátka a dobře cítíme být sami sebou. Potkáváme se zde s rodinou a svými blízkými a je tedy logické, že se jedná o místo, které se snažíme neustále zvelebovat a vylepšovat.

K tomuto účelu nám slouží nejen nejrůznější doplňky, ale pomyslný základní stavební kámen představuje nábytek interiéru jako takový. A že je na našem trhu opravdu z čeho vybírat. My si však chceme z široké palety produktů představit jeden klíčový a velmi oblíbený a tím není nikdo jiný než provensálský nábytek.

Tento nábytek je skutečně na vysoké úrovni a je tak naprosto logické, že se stává stále oblíbenějším a vyhledávanějším. A není se opravdu čemu divit, protože důvodů proč si pořídit do svého bydlení právě tento bílý nábytek je hned několik. Za všechny jmenujme alespoň jeho kvalitní zpracování, ať už ve formě borového či dubového masivu. Jeho kvalitu poznáme potom nejen na omak, ale stačí nám k tomu i pouhý pohled. Samozřejmostí je jeho dlouhověkost, protože tento nábytek skutečně kupujeme na dlouhá léta a jen tak vás neomrzí ani jeho elegantní nadčasový design. Jako třešničku na dortu potom můžeme vnímat jeho nezaměnitelnou vůni, kterou je tento nábytek provence typický.

Bílý nábytek je potom samozřejmě možné pořídit ve velké škále barev, tak aby vyhovoval všem požadavkům našeho interiéru a našel si tak v něm to své skutečně každý, koho oslovil. Seskládat z něj tak potom, můžeme obývací pokoje, pracovny, ložnice, předsíně i kuchyně. Vyjímku netvoří ani postele, rošty a matrace. Vhodně zvolený nábytek provence navíc krásně prosvětlí kteroukoliv sebemenší místnost a dodá jí tak na útulnosti a pohodlí.


( 3 Hodnocení )

Článek Provensálský nábytek byl publikován 29.3.2019 autorem Michal Palán

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému

Mohlo by Vás zajímat