Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Horoskopy na měsíc Říjen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Říjen 2021 z pohledu astrologie a hvězd. Horoskop Vám napoví otázky kolem lásky, vztahů, financí a práce.

Vodnář

Vodnář - Aquarius - 21.1 - 19.2

Říjen pro vás bude o něco náročnějším měsícem, než měsíce předešlé. Ve vztazích se vám nebude dařit tak, jak byste si přáli. I když víte, že vás partner miluje, budete více nedůvěřiví. Nedělejte zbrklé závěry a vše si dobře promyslete, než něco vypustíte z úst. Některá vyřčená slova by už nešla vrátit zpět.

V práci se snažte o maximální soustředěnost. Nebude se vám dvakrát dařit a možná se vloudí nějaká drobná chybička. Nebojte se, od poloviny měsíce se vše zas začne zlepšovat a v práci nastane náležitý klid. Snažte se všechny své úkoly řešit, co nejdříve a neodkládejte nic na pozdější dobu.

Vaše tělo nebude překypovat energii, ale také vám nehrozí nic závažného. Po práci si dopřejte náležitý odpočinek. Ať už fyzického nebo psychického charakteru. Dobře si odpočinete i při čaji s přáteli.

Ryby

Ryby - Pisces - 20.2 - 20.3

V říjnu se vám v citové oblasti bude velmi dařit. S partnerem prožijte krásné chvilky ať už v klidu domova nebo na rodinném výletě. Nebojte se dát průchod svým citům a emocím. Konečně budete mít pocit, že vás váš vztah naplňuje a že s partnerem vytváříte dokonalý pár. Nebojte se si promluvit i o vážnějších věcech.

Ve finanční oblasti nastane velmi příznivý měsíc. Budete spokojeni se svými investicemi a vaše pracovní nasazení v minulých měsících se odrazí na vašem v¨finančním kontu. Každou investici si však dobře promyslete. Každopádně by se vám i v zaměstnání mělo více dařit. Vaše zdraví bude ve výborné kondici. Nehrozí vám žádné nepříjemné situace. Využijte říjen pro příjemnou relaxaci v podobě masáží či cvičení jógy.

Beran

Beran - Aries - 21.3 - 20.4

V říjnu se nebudete v citové oblasti cítit jako ryba ve vodě a nebudete se moci správně vyjádřit. Vaše komunikace s partnerem bude sice mírně váznout, ale od poloviny měsíce se vše začne zlepšovat a všechny vztahy si opět utužíte na normální rovinu.

V práci budete mít velmi plodné a úspěšné období. Z předešlých měsíců by se mohla vyklubat i nějaká ta odměna z pracovního úsilí a nasazení. Dařit se vám bude i na poli investičním. Stejně pozitivně se vám bude dařit při uzavírání smluv či nových partnerských zakázek.

V říjnu budete trochu více podrážděni než jindy a vaše psychická kondice by se mohla neblaze projevit i na kondici fyzické. Dopřejte si uvolňující masáž.

Býk

Býk - Taurus - 21.4 - 20.5

Již pár měsíců přesunujete své soustředění z partnera spíše na pracovní záležitosti. Nejinak tomu bude až do poloviny měsíce, kdy se vám bude zdát, že váš partner má neskutečně romantickou náladu a vy naopak. Dejte si pozor, aby vás kvůli změně nezačal podezřívat z nevěry.

Vaše pracovní nasazení je velmi vysoké, práce vás velmi zaměstnává, nenechte se jí pohltit, klidně si řekněte o pomoc kolegy. Určitě vám velmi rád vyhoví. Stejně vysoká je i vaše úspěšnost, zvláště pokud děláte v reklamní či propagační sféře. Se svou prací budete spokojeni nejen vy, ale i vaši klienti.

V chladnějších měsících byste si měli dát pozor na nachlazení a prochladnutí. Zdánlivě drobná nemoc by se mohla vyvinout ve velmi vážné komplikace. Nepodceňujte teplé oblečení.

Blizenci

Blíženci - Gemini - 21.5 - 21.6

Říjen pro vás bude v partnerských vztazích velmi romantickým měsícem, kdy si s partnerem užijete krásné společné chvíle. Pokud patříte mezi nezadané, měli byste v říjnu vyrazit na nějakou akci či jen tak do společnosti s přáteli. Máte vysokou šanci najít partnera pro společný život.

Vaše pracovní nasazení je velmi vysoké a to se příjemně odrazí i na vašich financích, které budou spíše stoupat. Pozor byste si však měli dát na neuvážené investice či bezhlavé rozhazování. I když budete mít práci nad hlavu, na elánu vám to vůbec neubere.

Pozor byste si měli dávat na prochladnutí a více pít tekutin. V ohrožení tento měsíc je více než kdy jindy váš močový systém. Dopřejte si v chladném ránu teplý ovocný nebo bylinkový čaj, příjemně vás zahřeje na začátku dne.

Rak

Rak - Cancer - 22.6 - 22.7

Říjen bude pro raky velmi emotivním měsícem. Budou se cítit zamilovanější než kdy jindy a nezadaní udělají krok ke své platonické lásce. Dokonce i šance pro získání vysněného partnera jsou v říjnu větší. Proto neseďte doma a vyrazte se bavit do společnosti. Hvězdy jsou vám nakloněny, tak toho využijte.

V říjnu se vám bude dařit a plnit cíle nejen na poli milostném, ale i na poli pracovním. V podstatě na co šáhnete, to vám půjde od ruky a ještě budou spokojeni i vaši nadřízení. Pokud máte nějaké vyřizování na úřadech, zbytečně jej neodkládejte.

V říjnu si dávejte pozor na žaludek, jezte střídmě a zbytečně se nepřejídejte. Vyhnout byste se měli i nadměrnému stresu, hrozí vyšší riziko žaludečních vředů.

Lev

Lev - Leo - 23.7 - 23.8

I přesto, že svého partnera milujete, nebude se vám v říjnu příliš dařit mu dát najevo vaše city k němu. Spíše budete ve vztazích klopýtat, než že by se vám dařilo. Říjen pro vás bude spíše ve znamení hádek a nesouladů, nežli v podobě příjemně strávených chvilek. Snažte se vše řešit s chladnější hlavou a dobře si promyslete, co partnerovi říkáte.

Pracovní nasazení i výkonnost trochu ustrnula. Důležité bude nezaspat a dělat vše stále stejně. Při snížené aktivitě by hrozilo, že by se vám práce nakupila a další měsíce byste nevěděli, kam dříve skočit. Pokud nebudete stačit nebojte se říct o pomoc kolegů či přátel. V říjnu spíše relaxujte, dopřejte si masáže či si zajděte do solných jeskyní. Ulevíte své páteři a dostanete se do většího duševního klidu.

Panna

Panna - Virgo - 24.8 - 23.9

V říjnu se více než na romantiku budete ve vztahu orientovat na materiální stránku věci. Stav bude trvat jen do poloviny měsíce, kdy od poloviny si zase užijete spoustu společných romantických chvilek díky vašim společným tématům a zájmům. Využijte říjen a vydejte se na výlet, že začne zima.

Říjen využijte k postupu ve vaší kariéře. Do konce měsíce se vám bude nadmíru dařit a nahoru se dostanete snáze, než jste čekali. Ke konci měsíce se vám bude zdát, že je práce nad vaše síly. Nedejte se a vše v klidu zvládejte. Hlavně nic neodkládejte na pozdější dobu, práce by se vám neskutečně nakupila.

V říjnu byste se měli zaměřit na očistu těla. Pijte více tekutin, vyhýbejte se těžkým a kořeněným jídlům a alkohol konzumujte také s mírou. Vyhnete se tak zažívacím problémům.

Váhy

Váhy - Libra - 24.9 - 23.10

Říjen bude ideální měsícem pro důležité rozhovory s partnerem. Přes letní měsíce jste si utužili svůj vztah, nyní je vhodná doba na témata jako jsou společné bydlení či děti. Nebojte se a promluvte si o všem co vás trápí. V říjnu vám to půjde snadněji než kterýkoli jiný měsíc. Možná budete i mile překvapeni, jak to partner přijme.

V říjnu se vám bude dařit i v práci. Nebojte si říct o náležitou a zaslouženou odměnu. Po předešlých měsících si to zasloužíte. Vaše investice porostou a vy budete přemýšlet, jak s nimi naložíte. V investicích však nejednejte zbrkle a vše si důkladně promyslete.

V říjnu zaměřte pozornost na své močové ústrojí, pijte více tekutin či si dopřejte každé ráno šálek bylinného čaje. Pozor si také dejte na prochladnutí, zvláště po ránu.

Štír

Štír - Scorpius - 24.10 - 22.11

Říjen bude pro vás velmi příznivě nakloněn v milostných vztazích. Nebojte se dát průchod svým citům, nezadaným se mnohonásobně zvýší šance při hledání partnera. Proto neseďte doma a vydejte se ven. Běžte si užívat nejen partnerský život ale dopřejte si zábavné chvilky se svými přáteli, jistě to ocení.

Minulé měsíce jste prožívali velmi hektické období, nyní si za ně zasloužíte náležitou odměnu. Budete překvapeni, jak vám porostou za minulé měsíce i finance. Spokojeni tak budete jak po materiální stránce, tak hlavně vnitřně, kdy jste zvládly úkoly, které jste dlouho odkládali.

Neodkládejte drobné neduhy na později, zdánlivá banalita by tak mohla vyústit ve větší problémy. Po ránu se dostatečně oblékejte a pijte dostatek tekutin.

Střelec

Střelec - Sagittarius - 23.11 - 21.12

Říjen bude pro vás spíše měsícem plných snů. Budete se pohybovat ve vaší fantazii častěji než v realitě. Se svým partnerem se naladíte na společnou vlnu, a každý problémek vyřešíte hladčeji než v předešlých měsících plných stresu. Čeká vás pohodové období, tak toho rozhodně využijte a odpočiňte si.

I když vaše finance nebyly zrovna v nejlepším světle v předešlých měsících, ke konci října již budete vidět výsledky vašeho pracovního úsilí. Pracujte naplno a nedejte se zviklat leností. Odsunutá práce by se vám nakupila nevěděli byste, kam dříve skočit a co dříve zařídit.

Říjnu se snažte více relaxovat a dopřejte si masáže, zábaly a zkrášlovací procesy. Pozor byste si měli dát na chladná rána, abyste neskončili s chřipkou. Pijte dostatek teplých tekutin.

Kozoroh

Kozoroh - Capricorn - 22.12 - 20.1

V říjnu vám bude komplikovat práce váš vztah. Budete se muset více zaměřit na organizaci času a vyhradit si i čas na své blízké, jinak hrozí, že byste o ně přišli. Nezadaní mají vysoké šance si najít partnera a není vyloučeno, že se bude jednat o dlouhodobého kamaráda. Pozor však na unáhlené kroky, aby vaše rozhodnutí neskončilo katastrofou.

Práce vás zavaluje, nebojte se říct o pomoc přátel, rádi vám podají pomocnou ruku a společnými silami vše zdárně zvládnete. Sice budete muset pracovat s maximálním nasazením, ale postupně do konce měsíce dáte vše do pořádku a opět zajedete do svých kolejí.

Dávejte si pozor na klouby a páteř. Dopřávejte si relaxačních cvičení, které vám nejen rozproudí krev, ale pomohou vám od ztuhlých kostí.Tip na dárek: Kupte svému muži kvalitní české výčepní zařízení značky LINDR.