Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Horoskopy na měsíc Leden

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Leden 2021 z pohledu astrologie a hvězd. Horoskop Vám napoví otázky kolem lásky, vztahů, financí a práce.

Vodnář

Vodnář - Aquarius - 21.1 - 19.2

V lednu budete klást velký důraz na lásku a na vašeho partnera. Dejte mu však i pocit volnosti. Rád s vámi tráví volné chvilky, ale potřebuje určitý pocit volnosti. Příliš velká péče by mohla vašemu vztahu spíše uškodit, nežli pomoci.

Na práci se nebudete moci příliš soustředit, stále ve vás bude opojení z prožití Vánoc a následujících svátků. Neodkládejte příliš mnoho úkolů na pozdější dobu, nemuselo by se to vyplatit.

Vaše zdraví vám nebude dělat velké obtíže. Své předsevzetí budete po celý leden krásně dodržovat, jen to nepřežeňte.

Ryby

Ryby - Pisces - 20.2 - 20.3

V lednu vás přepadne melancholická nálada, která nebude příliš svědčit vašemu vztahu. Zkuste se trochu krotit ve svých citových výlevech. Ze začátku bude mít pro vás partner pochopení, ale s dalšími dny bude spíše podrážděn. Popovídejte si o tom co vás trápí spíše s vaší dobrým přítelem.

V práci svítá na dobré časy, pilně se věnujte úkolů a odměny na sebe nebudou dlouho čekat. Také vaše kariéra může začít konečně růst. Vše chce svůj čas a váš právě přišel. Využijte toho a ukažte, co ve vás je.

Po svátcích vás bude trochu trápit zažívání. Jezte střídměji a nezapomínejte na pitný režim. Ideální pro vás v lednu budou bylinné a ovocné čaje.

Beran

Beran - Aries - 21.3 - 20.4

V lednu začnete mírně bilancovat nad rokem předešlým. Nepatlejte se příliš ve své minulosti a v tom, co byste udělali jinak. V milostném životě budete začátkem prožívat mírný splín, ale brzy se vše vrátí do svých kolejí a vy budete zase tvořit dokonalý a spokojený pár. Pokud jste nezadaní či čerstvě po rozchodu, pusťte v novém roce svou minulost z hlavy a rozhlédněte se po nové lásce.

V práci příliš nelenošte a pusťte se do úkolů. I když nevíte kam dříve skočit, vykonávejte vše postupně a bez zbrklosti. Nemuselo by se to vyplatit a za chyby byste zbytečně platili. Vaše kondice je po svátcích velmi dobrá. Pokud jste si dali jako novoroční předsevzetí redukci váhy, začněte opatrně a s mírou. Výsledky nelze čekat hned.

Býk

Býk - Taurus - 21.4 - 20.5

V lednu budete mít velmi romantickou náladu. Zkuste do podobného stavu naladit i vašeho partnera, který by mohl být ze začátku trochu zachmuřený. Nic se nedejte a užijte si krásné zimní období. Vyjeďte si na romantickou zasněženou dovolenou. Odpočinete si a váš vztah společně stráveným časem opět o něco ožije.

Leden je perfektní pro změny. Pokud dlouho toužíte po změně zaměstnání, zkuste se nyní porozhlídnout a udělat krok. Také není vyloučen růst v kariéře. Nový rok skýtá i nové možnosti.

Po Vánocích se necítíte zrovna nejlépe. Hromady jídla udělali své. Zkuste si dopřát pár týdnů lehčí stravu. Ulevíte tak svému zažívání.

Blizenci

Blíženci - Gemini - 21.5 - 21.6

Leden bude v lásce spíše neutrálním měsícem. Nic závažného se nestane, nebudou žádné významné hádky ani vyznání lásky. Prožijete si klidné období s rodinou a se svými blízkými. Pokud patříte mezi nezadané rozhodně neseďte doma a vyrazte se s přáteli bavit.

V práci se vám bude nadmíru dařit. Vše na co šáhnete vám půjde od ruky, až vám kolegové budou závidět váš elán a pracovní nasazení. Nezapomínejte na heslo:“všeho s mírou“. Nic se nemá přehánět, abyste se zbytečně neuhnali.

Vaše zdraví je ve skvělé formě a připravenou na všechna novoroční předsevzetí. Nevrhejte se však do nich s přehnanou vervou.

Rak

Rak - Cancer - 22.6 - 22.7

I když vás budou v lednu přepadat melancholické nálady snažte se jim nepodlehnout. Brzo zase vysvitne sluníčko i ve vašich vztazích. Nic není tak zlé, jak se na první pohled zdá. Snaže se s partnerem o všem si promluvit a nelámejte nic přes koleno. Od konce měsíce se vše začne zlepšovat a vy uvidíte svět opět v lepších barvách.

Práce se na vás bude valit ze všech stran. Všechny úkoly plňte postupně a pilně. Vaše pracovitost bude oceněna a to velmi ocení i vaše peněženka.

V lednu bude potřebovat váš organismus trochu pomoci. Více se hýčkejte, zajděte si na masáže, dopřejte si vitamínové bomby. Snažte se zvyšovat svou obranyschopnost, abyste předešli nečekaným virózám.

Lev

Lev - Leo - 23.7 - 23.8

V lednu se budete cítit ve vztahu velmi spokojeně. S partnerem si užijete zábavné chvilky, které vašemu vztahu velmi prospějí. Nelze vše brát s vážnou tváří, důležité je se i čas od času zasmát i na svůj účet. Leden je stvořen pro romantické výlety, užijte si víkend na horách. Odpočinete si a vychutnáte si zimní krajinu.

V lednu se vám bude chtít více lenošit než v kterémkoli jiném měsíci.Nepodléhejte své lenošné náladě. Nemusíte práci přehánět, ale také není dobré usnout na vavřínech, nemuselo by se to vyplatit a v následujících měsících byste museli vše dohánět.

Prosinec byl plný jídla a pití. Dopřejte si nyní trochu pohybu a lehčí jídla. Ideální je zapojit do jídelníčku více ovoce a zeleniny. Dodají vám nejen energii, ale i potřebné vitamíny pro zimní období.

Panna

Panna - Virgo - 24.8 - 23.9

Leden bude přát lásce. Pokud patří mezi nezadané máte jedinečnou možnost si najít toho pravého partnera. Proto rozhodně neseďte doma a vydejte se do společnosti. V trvalém vztahu budete prožívat velmi spokojené a romantické chvilky. S partnerem budete naladěni na stejné vlně, takže se nebudou objevovat ani hádky kvůli maličkostem. Využijte dobré nálady a udělejte si o víkendu výlet do zasněžené krajiny.

Práce se na vás sice valí, ale máte jedinečnou schopnost vše systematicky vyřešit. Proto své skluzy vyřešíte ještě do konce měsíce a všichni vás budou obdivovat a žádat o pomoc. Vašich skvělých schopností si povšimne také váš nadřízený.

Pozor byste si měli dát na prochladnutí. Pijte hodně tekutin, ideálně bylinkových či ovocných čajů a do jídelníčku zařaďte ovoce a zeleninu.

Váhy

Váhy - Libra - 24.9 - 23.10

V lednu je ideální příležitost začít s čistým štítem. Promluvte si s partnerem o všem, co vás trápí. Pokud patříte mezi nezadané a delší dobu hledáte toho pravého, pak máte v lednu jedinečnou příležitost. Vyrazte se uvolnit s přáteli, nejen že se skvěle pobavíte, ale zaženete svou melancholickou náladu.

Nebojte se, všichni někdy chybujeme. Není potřeba se hned z každé nepovedené akce litovat. Za pár dnů se všemu zasmějete a hodíte to za hlavu. Z chyb je potřeba se poučit a pro příště se jim snažit vyvarovat.

Na své zdraví byste neměli být tak přecitlivělí, nadměrná opatrnost není na místě a není potřeba každé píchnutí řešit s ošetřujícím lékařem.

Štír

Štír - Scorpius - 24.10 - 22.11

I když je leden velmi chladným měsícem, pro vás bude měsícem plným lásky a citů. S partnerem zažijete jedny nejromantičtějších chvilek. Zvyšte svou romantiku víkendem na horách. Protáhnete si tak po Vánocích své těla a užijete si společných chvilek v romanticky zasněžené krajině. Není vyloučené, že se váš vztah zas o něco neposune dále.

V práci budete mít neutrální období. Práce nepůjde přesně podle vašich představ, ale na druhou stranu své zadané úkoly zvládnete přesně na čas. Nebojte se, vaše chvilky ještě letos přijdou.

Vánoce ani následující volné dny s vašim zažívacím traktem nijak významně nezamávaly. Zkuste začít nový rok s nějakým předsevzetím z oblasti zdraví.

Střelec

Střelec - Sagittarius - 23.11 - 21.12

I když zima vypadá pro vás nudně, zažijete v lednu úžasné chvilky. Užijete si spoustu zábavy a srandy nejen se svými přáteli, ale i s partnerem. Bude to krásný start do nového roku, který vám přinese posílení vašeho vztahu. Všichni budou obdivovat jak jste skvělý pár. Pokud patříte mezi nezadané, zkuste se porozhlédnout po svém okolí, třeba po vás již dlouho někdo touží a bojí se vám to říci.

Práce se mírně navršila, ale vše zvládnete a v polovině měsíce již budete opět v pracovním klidu. Sice nebudete zářit, ale zato budete oceněni za píli a pracovitost.

Tak jako každý rok, i letos jste si dali spoustu předsevzetí. Zkuste tentokrát vybrat jen některá nejhlavnější a na ně se zaměřit. Všeho moc škodí.

Kozoroh

Kozoroh - Capricorn - 22.12 - 20.1

V lásce se vám nebude příliš dařit. Budete spíše koukat po tom, co vám láska přináší než na to, co jste ochotní dát vy. Proto se snažte zaměřit na co, co vlastně od svého partnera přesně chcete a jestli vás současný vztah zplna naplňuje. Pokud vás něco trápí, promluvte si o tom s partnerem, bude mít pochopení.

V práci nastává nejlepší období. Na co sáhnete bude se vám dařit. Od kolegů i svého nadřízeného získáte obdiv. Oceněna bude i vaše peněženka. Než však do něčeho investujete, vše si dobře promyslete, abyste o peníze zbytečně nepřišli nebo nezaplatili více než jinde. Po zdravotní stránce nebudete mít žádné vážné neduhy. Pozor byste si měli dát při lyžování a dalších zimních aktivitách na kolena a klouby.Chcete ještě více horoskopů? Poté neváhejte a navštivte e-Horoskopy.cz