Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Horoskopy na měsíc Červenec

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Červenec 2022 z pohledu astrologie a hvězd. Horoskop Vám napoví otázky kolem lásky, vztahů, financí a práce.

Vodnář

Vodnář - Aquarius - 21.1 - 19.2

Letní teploty budou přímo svádět k navazování nových vztahů a známostí. Hvězdy přejí lásce i flirtu. Zadaným se bude dařit v partnerských vztazích, pozor by si však měli dávat na nezávazné flirtíky, které by se mohly zvrtnout. Nezadaní mají vysokou šanci prožít krásný letní románek, který nemusí se slunečnými dny skončit. V práci se vám začíná více dařit a konečně slavíte úspěch. Bylo by dobré pro svůj profesní postup také něco málo udělat, třeba si rozšířit znalosti v oboru. Pozor si dávejte na finance a dobře si zaznamenejte komu co půjčujete, nemuseli byste se již s částkou potkat. S teplejšími dny v minulých měsících jste se dali na sport a větší péči o svůj zevnějšek. První výsledky jsou již vidět a skvělá kondice vás neopustí ani v červenci. Pozor byste si měli dávat na těžká jídla, protože hrozí drobné střevní potíže.

Ryby

Ryby - Pisces - 20.2 - 20.3

V červenci budete stále více dumat nad partnerskými otázkami, které vám nedaly spát již v předešlých měsících. Drobný flirt vám natolik zamotal hlavu, že neustále bloudíte a současně nechcete, aby vaše tajemství bylo odhaleno. Doma se cítíte jako v kleci a toužíte po chvilce klidu a rozmyšlení. Hlavně nic neuspěchejte, hvězdy vám v otázce lásky nejsou příznivě nakloněny. I když vás trápí partnerské rozpory, nemá to až takový vliv na kariéru a zaměstnání. Své pracovní povinnosti plníte do posledního puntíku a nedá se říci, že byste něco zanedbávali. Ovšem také nemíříte vzhůru. Pozor byste si měli dávat, kam investujete, nemuselo by se to příliš vyplatit. Střeva máte jen jedna, a proto byste si měli dávat pozor na to, co jíte, nežli své problémy řešit tabletami či jinými metodami. Střídmá a pravidelná strava a trocha pohybu udělá více zázraků než léky za statisíce.

Beran

Beran - Aries - 21.3 - 20.4

Do vašeho partnerství vnese červenec nové nápady a typy, které váš partner přijme s velkou radostí. Jednoduše řečeno červenec bude naladěn na vlně lásky a vy prožijete kouzelný měsíc po boku svého nejdražšího. Pokud jste nezadaní, štěstěna se na vás začne usmívat a koncem měsíce je vysoká naděje, že potkáte někoho, kdo nenechá v klidu nejen vaše srdce, ale ani mysl. Hvězdy vás podpoří v nových nápadech i na pracovním poli, budete lépe vnímat nové informace, které se nebudete bát zužitkovat a prosadit. I když se bude na první pohled zdát, že svou práci děláte stále stejně, ke konci měsíce se pomalu ale jistě dostaví výsledky vašeho snažení. I když vám měsíc bude přát v lásce a práci, neměli byste zapomínat na své zdraví. I z malého zubního kazu se může rozvinout závažný problém. Proto nic neodsouvejte na pozdější dobu, nemuselo by se to vyplatit.

Býk

Býk - Taurus - 21.4 - 20.5

Teplé letní dny navodí nezadaným touhu po flirtování a navazování známostí. I když jednodenní avantýry budou probíhat bez problémů, dlouhodobé vztahy z toho nevzniknou. V polovině měsíce budou hvězdy již lépe nakloněny a budou přát i trvalým svazkům. Zadaní si budou klást otázku, zda je nečeká někde něco lepšího, ale po pár nezdařených tajných flirtech zjistí, že si to jen namlouvali. Červenec bude přát vaší kariéře, a proto byste neměli usnout na vavřínech. Pilnost a snaha se vám vyplatí a ocení ji i váš nadřízený. I když vám v poslední době moc investicí nevycházelo, vše by se mohlo v polovině měsíce obrátit k lepšímu. Po hektických měsících si konečně uděláte čas na své zdraví a zbavíte se dlouhodobých potíží. Jen byste si měli stále dávat pozor na bolesti v krku.

Blizenci

Blíženci - Gemini - 21.5 - 21.6

Červenec bude vašim partnerským měsícem. I když se vám bude zdát, že spíše nasloucháte, nežli vyjadřujete svůj názor, na váš vztah to bude mít blahodárný účinek. Nejen, že si více uvědomíte potřeby svého partnera, ale on to ocení nejen projevenou láskou, ale začne s vámi trávit ještě více volných chvilek. I když byste rádi předvedli své nápady, hvězdy vám nebudou nakloněny. Proto si schovejte velké plány na pozdější a příhodnější dobu nebo na ně své spolupracovníky pomalu připravte. Mohli byste se setkat s nedorozuměním, které by mohlo skončit nejednou hádkou. I když vás slunce bude lákat k pobytu v přírodě, neměli byste zapomínat na opatrnost, předcházejte úrazům, které budou v červenci více hrozit, stejně jako by se mohly objevit nepříjemné záněty.

Rak

Rak - Cancer - 22.6 - 22.7

Červenec nebude příliš nakloněn vaší lásce, přepadne vás lenost a myšlenkami budete bloudit v jiném světě. Měli byste si dát ale pozor, aby vaše myšlenky nevypluly na povrch a už vůbec ne v polovině měsíce. Hrozí vyšší riziko ztráty partnera, která by vás následně velmi mrzela. Proto je nejlepší držet až do konce měsíce jazyk za zuby a své toulavé boty nechat na svém místě. I když vám minulé měsíce příliš nepřály v pracovní kariéře, nyní se štěstěna začne usmívat i na vás a vaše píle a poctivost v minulých měsících si vyslouží nejednu odměnu. Odměňte se také a oslavte svůj úspěch malou dovolenou, po náročných pracovních měsících si ji zasloužíte. Vaše kondička je ve skvělé formě, ale neměli byste ji zanedbávat. Ke konci měsíce se může dostavit mírná fyzická únava, ale pokud si včas odpočinete, nebude vám hrozit žádné větší riziko.

Lev

Lev - Leo - 23.7 - 23.8

Minulé měsíce vám vháněly krev do žil a rozjeli jste nejednu akci a flirt. Teď vám již hvězdy ve společenských kruzích nebudou tolik přát a vy si uvědomíte, jak důležitá je pro vás opora vašeho partnera. U nezadaných se bude od půlky července snižovat šance najít toho pravého a rozhodně by pak neměli nic uspěchat. Vaše kariéra postupně stoupala, ale měli byste pomalu dotáhnout všechny své závazky dokonce, jinak by vám mohl hrozit strmý pád. Nyní budete mít spoustu času na dokončení a promyšlení svých cílů, netřeba se již více zlepšovat. Z vynaložené energie v uplynulých měsících se můžete cítit trochu unaveni. Vše spraví pár dní, kdy si dáte dokonalou relaxaci a necháte své tělo odpočinout nejen psychicky, ale i fyzicky. Masáž bude mít pro vás blahodárný účinek.

Panna

Panna - Virgo - 24.8 - 23.9

Červenec stojí na vaší straně, a proto se nebojte a splňte si svůj sen. Nemusíte se bát oslovit svou vysněnou lásku, hvězdy stojí za vámi. Zadaní prožijí krásný měsíc ve dvou, který jim dodá plno energie do nadcházejících dnů a uvědomí si, že opora blízkého člověka je nenahraditelná. Na co sáhnete, to se vám daří. Hvězdy vám přejí, proto plníte jednu pracovní záležitost za druhou, až sami nevíte, kde na to berete sílu a energii. Postupně se propracováváte čím dál tím výše a z vašich úspěchů má radost i vaše okolí. Jen tak dál. Drobné neduhy jako by vyléčilo sluníčko. I vše fyzička bude ve skvělé kondici a nebude vás nic trápit. Pozor byste si však měli dávat na těžká jídla, která ne vždy prospějí vašemu žaludku.

Váhy

Váhy - Libra - 24.9 - 23.10

Červenec bude přát navazování vztahů a přátelství, můžete se dostat i do velmi vlivných kruhů. S partnerem si vyjeďte na dovolenou a ukažte mu, že vám na něm stále záleží. Vaši podporu náležitě ocení a vy prožijete krásný romantický letní měsíc. Financím letní měsíce přát spíše nebudou, ale není potřeba vždy kupovat drahou dovolenou, i výlet po naší republice může skýtat své kouzlo. V práci se nic významného dít nebude, proto splňte všechny nedodělané záležitosti, aby vám nic nepřekáželo v profesním růstu. V červenci vás budou čím dál tím více přepadat chutě na sladké a jiné dobroty. Neměli byste jim podléhat, aby se vaše těžce vypracovaná figura velmi rychle nezměnila. Při myšlenkách na dobrotu si dejte raději zeleninu či ovoce.

Štír

Štír - Scorpius - 24.10 - 22.11

V partnerství a domácnosti bude vládnout klidný měsíc. Pozor byste si však měli dát na zbytečnou podezřívavost, která se dostaví s druhou půlkou měsíce. Věřte svému partnerovi a v maličkostech se zbytečně nešťourejte, nemuselo by se vám to vyplatit. Již červen rozjel vaši slibnou kariéru. Proto nepolevujte ve svém snažení a dotáhněte své myšlenky dokonce. Ocení to i vaše peněženka, jejíž obsah poroste rychleji než byste čekali. Budete sklízet i nejedno ocenění od svých nadřízených a zákazníků. Vaše zdraví je ve vrcholné formě, ale neměli byste jej pokoušet. Na výletech se chovejte obezřetně, aby nedošlo k drobným úrazům, které by se dlouho hojily.

Střelec

Střelec - Sagittarius - 23.11 - 21.12

Červenec bude jako dělaný pro flirt a navazování vztahů. Proto na nic nečekejte a vydejte se do společnosti, máte velkou šanci získat srdce své tajné lásky, až si budete říkat, proč to předtím nešlo tak snadno. Zadaní zas budou mít více času na svého partnera a prožijí spolu krásné chvilky. Červenec vnese do vaší hlavy spoustu skvělých nápadů, které byste však měli realizovat pomalu a postupně. Zbrklé kroky se nevyplácí a je vhodné si vše pořádně promyslet. Nenechte se zaskočit ani velkým úřadováním a papírováním, obrňte se trpělivostí a vše se povede. Pokud se budete cítit unavení, není se čemu divit. Dopřejte si chvilkový odpočinek a načerpejte energii na čerstvém vzduchu. Vytáhněte kolo a vydejte se na výlet, prospěje to i vaší fyzické kondici.

Kozoroh

Kozoroh - Capricorn - 22.12 - 20.1

Nezadaní budou cítit touhu po flirtu, ale ne vždy jim vše vyjde, jak si budou představovat. V partnerských vztazích by se kozorohové měli začít více zajímat o potřeby partnera, jinak hrozí drobná kolize. Více než kdy jindy bude váš partner potřebovat oporu a porozumění. Minulé měsíce vám daly v práci pěkně zabrat a nyní si konečně můžete vydechnout. Své záležitosti pomalu dotáhnete do zdárného konce a plány vám konečně začnou vycházet. Stejně tak se vám začnou vracet investice a peněženka se pomalu, ale jistě začne plnit. Slunce bude mít blahodárný účinek na vaši pleť, získáte tak skvělé opálení, a zmizí i drobné nerovnosti. Pozor byste si měli dát na vylučovací soustavu, pijte více tekutin.Tip na dárek: Kupte svému muži kvalitní české výčepní zařízení značky LINDR.