Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Horoskopy na měsíc Březen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Březen 2023 z pohledu astrologie a hvězd. Horoskop Vám napoví otázky kolem lásky, vztahů, financí a práce.

Vodnář

Vodnář - Aquarius - 21.1 - 19.2

V únoru jste si užívali romantických chvilek, v březnu trochu opadnou. Ale stále se budete s partnerem cítit zamilovaně a příjemně. Zažijete spíše poklidný březen, využijte čas také na svou rodinu a přátele. Uspořádejte večírek.

V březnu si více hlídejte své finance, než do něčeho investujete, vše si důkladně promyslete a zvažte všechna rizika. Sice se vám v práci daří a to těší i vaši peněženku, ale mohlo by se jednat o citelnou ztrátu. V zaměstnání bude v březnu vše v pohodě a žádné velké nároky na vás nebudou kladeny.

V březnu si dávejte pozor na svá záda. Pokud vás bolí, dopřejte si uvolňující masáž, problémy se zády by mohly vyvrcholit v bolesti hlavy.

Ryby

Ryby - Pisces - 20.2 - 20.3

V únoru jste s partnerem prožívali krásné chvíle, které teď trochu opadnou. V březnu bude i vyšší riziko hádek. Než cokoli řekněte, raději si svá slova promyslete. Jsou věci, které by mohly vašeho partnera velmi mrzet. Vyhnete se tak ještě větším hádkám. Klidně si vyjděte ven s kamarády a užijte si večer s nimi.

V práci budete mít spoustu nápadů a fantazií. Zkuste je prosadit, hvězdy vám budou přát a nakonec budete za hvězdu vy. Nebojte se být odvážní, odvaha se vyplácí a potěší i vaši peněženku.

V březnu si dávejte pozor na své hlasivky. Pijte teplé nápoje a v chladných ránech krk zahalte do šály či roláku.

Beran

Beran - Aries - 21.3 - 20.4

V březnu se budete cítit v pohodě a budete rozdávat úsměvy na všechny strany. Posílíte vztahy se svými přáteli a rodinou. S partnerem si budete užívat pěkné chvilky a nehrozí ani žádné větší hádky. Není vyloučen ani posun ve vašem vztahu, na který dlouho čekáte.

V práci nebudete hýřit příliš energií, zato vše dokončíte do posledního puntíku, sice vám to bude trvat, ale o to bude výsledek preciznější a kvalitnější. Jen své tempo nezpomalte příliš, abyste si nenadělali zbytečné potíže.

V březnu si hýčkejte svá chodidla, dopřejte jim koupel se solí či masáž. Uvidíte, jak se vám pak o to bude lépe chodit.

Býk

Býk - Taurus - 21.4 - 20.5

V březnu budete o něco více žárlit na svého partnera než kdy jindy. I přesto, že nebudete mít žádný důvod. Vaše podezřívavost povede k vyššímu počtu hádek. Snažte se svou náladu

držet na uzdě, některé věty umí hodně ublížit a vyřčená slova již nelze vzít zpět.

V práci budete v jednom kole, nebudete vědět kam dříve skočit a co dříve udělat. Nebojte zachovejte klid a vše zvládnete, nemusíte mít všechny úkoly udělány hned ve stejnou dobu. Dobře si rozvrhněte čas a uvidíte, že se dílo zdaří.

V březnu si dopřejte více relaxace než v předešlých měsících. Zajděte si na masáž, uvolní se vám nejen napětí ve svalech, ale i vaše mysl si ulehčí.

Blizenci

Blíženci - Gemini - 21.5 - 21.6

V březnu budete mít ideální příležitost prosadit si své názory. Nemusí mít pravdu vždy jen vaše okolí. Řekněte si o to, po čem toužíte. Nebojte se prosadit své nápady a názory i v partnerském životě. Důležité je, abyste byli spokojeni i vy a ne neustále někomu ustupovat a plnit to, co si přeje.

V práci budete hýřit energií a každý zadaný úkol budete mít za chvilku splněný. Vašeho perfektního výkonu si všimne i šéf a nakonec i vaše peněženka. Vaše snažení bude oceněno, nezapomínejte si však své investice dobře promyslet, abyste pak nelitovali.

V březnu si dávejte větší porce zeleniny a ovoce, abyste se vyhnuli vyššímu riziko nachlazení. I přesto, že teplejší dny vás vybízejí odložit zimní svršky, nechte si je.

Rak

Rak - Cancer - 22.6 - 22.7

V březnu se nebudete cítit příliš spokojeně ve vztahu. Zamyslete se nad tím, jestli je to jen chvilkový pocit, nebo se tak cítíte už delší dobu. Nebyla by lepší nějaká změna? Nemusí se vše dělat dle starých a zajetých kolejí jak si to myslí a přejí všichni. Vy máte také svůj názor.

V práci nebudete příliš aktivní, nebude se vám ani moc dařit. Dávejte si pozor, abyste neudělali víc chyb jak užitku. Vše si po sobě raději zkontrolujte, než dílo pustíte do světa.

V březnu si hlídejte záda, teple se oblékejte a dopřejte si uvolňující masáž. Ze

zablokovaných zad by vás mohla velmi rozbolet hlava a to by vám nepřidalo na pracovním tempu.

Lev

Lev - Leo - 23.7 - 23.8

V březnu si udělejte s partnerem čas jen sami pro sebe, zajděte si do kina, divadla či na jinou kulturní akci. Velmi to prospěje vašemu vztahu a opět se mu dostane oživení. Pokud patříte mezi nezadané, vydejte se bavit s vašimi přáteli, nikdy nevíte, kde na to ho pravého narazíte.

V práci se vám bude dařit a na co sáhnete půjde vám od ruky. Nebojte se prosadit nové a zajímavé nápady. Vždyť maximálně budou zamítnuty. Ale hvězdy vám přejí, tak ukažte, co ve vás dřímá.

V březnu si dopřejte trochu více aktivity. Budete potřebovat po zimě trochu zaktivovat svalovou soustavu.

Panna

Panna - Virgo - 24.8 - 23.9

Vztahy budou v březnu jako na houpačce, chvilku se budete cítit s partnerem nádherně a za okamžik se neshodnete kvůli úplné banalitě. Nezoufejte, každý den nemůže být posvícení. Důležité bude každou hádku řešit s chladnou hlavou a neovládat se pouze city. Vyslovená slova již nepůjdou vzít zpět.

V práci na vás budou kladeny velmi velké nároky, nebudete vědět co vykonat dříve. Ale máte jedinečnou schopnost i v chaosu najít pevný řád a systém, díky kterému se vám podaří náročnější období zvládnout.

V březnu zapojte do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny. Doplníte své tělo a chybějící vitamíny, které se mu v předešlých zimních měsících nedostávaly.

Váhy

Váhy - Libra - 24.9 - 23.10

Březen bude pro vás měsíc rodiny a přátel. Budete si spolu užívat samé pěkné chvilky. Vyrazte si o víkendu na výlet, do kina nebo do divadla. Užijete si spolu spoustu legrace a odpočinete si po náročném zaměstnání. Rozhodně si nenoste práci domů, nemělo by to dobré následky.

V práci se vám bude dařit. Nebudou na vás kladeny žádné velké nároky a vše budete zvládat bez problémů s časem. Vydržte ve své pracovitosti a bude po zásluze odměněna. Radost z toho bude mít i vaše peněženka.

V březnu si dávejte pozor na prochladnutí i v slunečných dnech. Dopřejte tělu větší množství vitamínů a minerálu, které po náročné zimě potřebuje.

Štír

Štír - Scorpius - 24.10 - 22.11

Březen nebude ve vztazích ničím výjimečným oproti jiným měsícům. Nebudete se ani hádat ani nebudete mít pocit naprostého štěstí. Spíše v klidu a pohodě březnem proplujete. Pokud se nebudete cítit na společenskou akci, nemusíte tam chodit. Raději zůstat doma, než prožít špatnou akci.

V práci to bude trochu akčnější než ve vztazích. Dostanete spoustu důležitých úkolů, které budete postupně zvládat. Pozor si dejte na investice, dobře si promyslete, než své peníze někam vložíte.

V březnu nezapomínejte na pravidelný pitný režim, také je to ideální čas na očistné kúry organismu.

Střelec

Střelec - Sagittarius - 23.11 - 21.12

V březnu se budete cítit zamilovaní více než kdy jindy. Velkou zásluhu na tom bude mít váš partner, který se bude snažit vám dokázat, jak mu na vás moc záleží. Není vyloučen ani posun ve vašem vztahu. Dejte svým citům volný průběh. Pokud máte chuť vyjít si s přáteli do společnosti, učiňte tak. Měsíc březen bude pro vás velmi zábavný a romantický.

V březnu na vás bude vyvíjen mírný tlak v práci. Nezapomínejte vše dělat s rozvahou a v klidu, abyste se vyhnuli zbytečným chybám, které byste mohli z roztěkanosti vytvořit.

Nezapomínejte také myslet čas od času na sebe a odpočívat. Dopřejte si relaxační koupel nebo masáže. Uvolní se vám zablokované svalstvo.

Kozoroh

Kozoroh - Capricorn - 22.12 - 20.1

V březnu se budete cítit ve vztahu trochu unaveni. Pokud si budete chtít odpočinout vyjděte si s přáteli, než sami. Přivedou vás na jiné myšlenky. S partnerem se pokuste vztah nějak oživit výlety, kinem, divadlem či jinou společnou aktivitou, než jen trávit večer spolu při televizi.

V práci si konečně ve všem uděláte systém a zvládnete tak i náročnější úkoly a splníte část svých restů. Vytrvejte ve svém pracovním nasazení. Rozhodně se to vyplatí a vaše peněženka vaši akci mile ocení.

V březnu se zaměřujte na vyšší příjem vitamínů, kterých se vám v zimních měsících moc nedostávalo. Je čas na očistnou kúru organismu.Chcete ještě více horoskopů? Poté neváhejte a navštivte e-Horoskopy.cz