Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Horoskopy na měsíc Duben

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Duben 2021 z pohledu astrologie a hvězd. Horoskop Vám napoví otázky kolem lásky, vztahů, financí a práce.

Vodnář

Vodnář - Aquarius - 21.1 - 19.2

V dubnu budete zářit a všichni se za vámi budou otáčet. Váš partner si vás bude předcházet a splní vám každé přání, které vám uvidí na očích. Užijete si spolu spousty romantických chvilek a není vyloučen ani posun ve vašem vztahu. Pokud patříte mezi svobodné a nezadané, vyjděte hvězdám vstříc a porozhlédněte se po tom pravém. Nevynechejte ani jedno pozvání od přátel do společnosti. V práci se vám bude dařit, nebudete mít příliš důležitých úkolů, takže si budete emoci i odpočinout a promyslet nový styl vašeho pracovního tempa. Vydechnete si a načerpáte energii na náročnější období. V dubnu se zaměřujte na svůj zrak a oči. Nedívejte se příliš dlouho do monitorů nebo na televizi. Kupte si vitamíny prospěšné pro oči.

Ryby

Ryby - Pisces - 20.2 - 20.3

V dubnu spoléhejte spíše na sebe a své srdce než na rady druhých. Oni přece nežijí váš život za vás. Pokud se necítíte spokojení, pak udělejte ráznou změnu. Nebojte se, ať už to bude změna příjemná nebo nepříjemná, budete ve výsledku spokojeni. Pokud patříte mezi svobodné, vyjděte si s přáteli do společnosti. Nikdy nevíte, kdy narazíte na toho pravého. V práci to bude poněkud náročnější než v předešlých měsících. Budou na vás kladeny vysoké nároky. Nebojte se, vše se postupně zvládne a vy nakonec vyjdete za hvězdu. V dubnu opatrujte své končetiny. Dopřejte jim masáže, zábaly, koupele. Po zimě tak odstraníte odumřelou pokožku.

Beran

Beran - Aries - 21.3 - 20.4

V dubnu budete cítit spoustu optimismu nejen v partnerství. Budete mít chuť vrhat se do nových a neozkoušených věcí a experimenty vás budou velmi lákat. Dávejte si však pozor, aby nezávazný flirt nepřešel v něco, po čem netoužíte. Mělo by to špatné důsledky na váš vztah. Stejně jako budete hýřit nápady v milostném životě, tak budete hýřit nápady i v práci. Nebojte se prosazovat své názory, váš zaměstnavatel bude mile překvapen a ke konci měsíce vaši fantazii ocení i vaše peněženka. V dubnu si dopřejte masáž či jinou relaxační proceduru. Svou pozornost byste měli zaměřovat hlavně na oblast páteře a zad.

Býk

Býk - Taurus - 21.4 - 20.5

V dubnu budete chtít mít konečně jasno ve svých milostných záležitostech. Možná budete jednat až příliš zbrkle. Proto než uděláte jakýkoli velký krok, raději si jej velmi dobře promyslete. Jak se říká dvakrát do stejné řeky nevkročíš a platí to i ve vztazích. V práci se vám bude v celku dařit, budete vše zvládat, ale nebude to žádnou závratnou rychlostí, která by ohromila kolektiv. Spíše si budete pracovat ve svém starém známem tempu a nic vás nevyvede z míry. V dubnu si hlídejte hlavně svůj zrak, nedívejte se dlouho do monitorů od počítače a po práci se raději vyhněte vysedávání u televize. Do jídelníčku zařaďte mrkev.

Blizenci

Blíženci - Gemini - 21.5 - 21.6

V dubnu vám hrozí vyšší počet hádek než v předešlých měsících. Spory zkuste řešit s chladnou hlavou a nenechte se příliš ovládat emocemi. Raději se běžte vydýchat či se proběhnout a pak vše vyřešte v klidu. Snažte se předcházet hádkám a hledejte raději schůdný kompromis. Práce a jen práce, to bude hlavním dubnovým tématem. Přes práci pomalu zapomenete na vše ostatní. Naskytne-li se vám nová forma výdělku, dejte si na ni pozor a dobře si každý nový krok promyslete. Mohli byste více ztratit než získat. V dubnu si dávejte pozor na prochladnutí, i přesto, že svítí sluníčko a láká k odhalení více kůže, tak ještě tolik nehřeje.

Rak

Rak - Cancer - 22.6 - 22.7

V dubnu budete mít spíše dovádivou a rozvernou náladu. Budete chtít neustále něco podnikat, vyrážet do společnosti. Dávejte si však pozor, partner nemusí být ve stejném rozpoložení jako vy a proto berte ohled i na ostatní. Nezahrávejte si s nevinnými flirtíky, které by vás později mohli dost bolet. V práci se nic zásadního v dubnu konat nebude. Nebude na vás vyvíjen ani nátlak ani se vám nebude zázračně dařit. Spíše bude duben ve znamení zlaté střední cesty. Neklesejte, brzo opět zazáříte v zaměstnání jako hvězda. V dubnu si hlídejte své srdce a cévy. Zapojte po práci více pohybu, rozproudíte tak nejen krev, ale připravíte se i na krásné letní dny plné pohybu.

Lev

Lev - Leo - 23.7 - 23.8

V dubnu zažijete nejednu změnu a překvapení ve vašich vztazích. Nemusí se vždy jednat o změny příjemné, ale nakonec vše ustojíte se lví hrdostí. Nejednejte však zbrkle a každý vážnější krok si pořádně promyslete. Jsou věci, které nelze vzít zpět a nenávratně se ztratí. V práci myslete tentokrát jen sami na sebe. Nesnažte se za každou cenu pomáhat druhým. Nestíhali byste pak svou práci a oni by vám to neoplatili, takže prvně si splňte, co potřebujete vy a pak můžete pomoci kolegům. Ale nikdy to nedělejte obráceně. V dubnu se zaměřujte na svá chodidla, dopřejte jim masáž nebo koupel v soli. Viditelně budete mít lehčí chůzi.

Panna

Panna - Virgo - 24.8 - 23.9

Blíží se jaro, všechno kvete a vás to táhne ven a zažít nějaké to dobrodružství. Pokud patříte mezi nezadané využijte duben, hvězdy budou stát při vás, tak pomozte trochu svému osudu najít tu pravou lásku. Zadaní by si měli dát pozor na nevinné flirtíky, které by nemuseli skončit tak nevinně jak se na první pohled zdálo. V práci neskočte na výhodné a lákavé nabídky nového zaměstnání. Pokud toužíte po změně, vše si důkladně promyslete a zvažte všechny možnosti než definitivně kývnete. Zprvu výhodná nabídka se může nakonec zvrtnout v životní chybu. V dubnu si dopřejte kupu ovoce a zeleniny a doplňte po zimě vitamíny, které vám chyběly. Dodáte tak tělu nevídanou energii.

Váhy

Váhy - Libra - 24.9 - 23.10

V dubnu budete cítit spíše optimistickou náladu. Pokud ucítíte chmury, rozhodně neseďte doma a vyrazte si s přáteli užít zábavu. Přijdete na nové myšlenky a dokonale si odpočinete. Pokud patříte mezi nezadané, není vyloučeno, že v dubnu potkáte toho pravého. Vyjděte vašemu štěstí vstříc. I přesto, že se vám bude dařit v rodinných a milostných vztazích, na pracovním poli to bude o něco horší. Kam se podíváte, tam uvidíte spousty nesplněné práce. Nezoufejte a raději se pusťte do plnění úkolů. Při dalším odkladu, byste další měsíc nevěděli kam dříve. V dubnu chraňte své srdce, zbytečně se nerozčilujte a vyhýbejte se tučným a mastným jídlům.

Štír

Štír - Scorpius - 24.10 - 22.11

V dubnu si užijete v lásce své, budete se cítit jak na houpačce. Chvilku si budete myslet, že jste nejzamilovanějším párem v okolí a z ničeho nic přijdou velké hádky kvůli maličkostem. Zkuste vše řešit s chladnou hlavou a neunáhlujte svá rozhodnutí. Jsou věci, které by pak nešly vrátit zpět a mrzely by vás po celý život. V práci budete mít trochu více úkolů, ale budete je zvládat levou zadní. Nebojte se říct si o další práci. Zvládnete vše bez jediného zaváhání či chyby. Vaši aktivitu ocení nejen váš nadřízený, ale i vaše peněženka, která nabude na objemu. V dubnu si dopřejte relaxační masáž nebo koupele. Odpočívejte spíše pasivně, ať nasbíráte energii na náročné léto.

Střelec

Střelec - Sagittarius - 23.11 - 21.12

V dubnu budete docela dost podráždění. I přesto, že jste pravdomluvní a upřímní, měli byste si tentokrát svá slova pořádně promyslet. Některé věty by mohly mrzet nejen vás ale i vaše blízké. S partnerem řešte hádky co nejmírněji a snažte se jim vyhýbat, vždyť důležité je umět dělat i kompromisy. Nemusí mít vždy jen jeden pravdu. V práci se budete cítit jako ve svém živlu. Budete s nadšením přijímat další a další úkoly, až budou kolegové přemýšlet, kde na to vše berete energii. Vaší píle a nápaditosti si všimne i váš nadřízený, kterého mile potěšíte. Není vyloučen kariérní postup. Zaměřujte svou pozornost na oblast zad a páteře. Dopřejte si kvalitní sezení a masáže. Uleví se vám a opět budete chodit s radostí.

Kozoroh

Kozoroh - Capricorn - 22.12 - 20.1

V dubnu budete mít chuť objevovat nové věci a nové známosti. Pokud patříte mezi zadané, rozmyslete si, jestli chcete ve vztahu i nadále přetrvávat nebo raději půjdete své štěstí hledat jinam. Duben přeje změnám a rozhodnutí je jen na vás. Každopádně v dubnu neodmítejte nabídku přátel vyrazit si do společnosti a na akci. V práci se vám nebude tolik dařit jako v předešlých měsících, nezoufejte nemůže být každý den posvícení. Pokud se v práci necítíte dobře a přejete si změnu, zkuste ji. Duben přeje změnám nejen v lásce, ale i v zaměstnání. Každou nabídku si však dobře promyslete. V dubnu se věnujte více svým kloubům, kupte si vitamíny nebo si zajděte na uvolňující cvičení.Chcete ještě více horoskopů? Poté neváhejte a navštivte e-Horoskopy.cz