Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Horoskopy na měsíc Říjen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Říjen 2022 z pohledu astrologie a hvězd. Horoskop Vám napoví otázky kolem lásky, vztahů, financí a práce.

Vodnář

Vodnář - Aquarius - 21.1 - 19.2

Ve vztahu se budete cítit nejistě, nepodezírejte svého partnera z nevěry, nemuselo by to dobře dopadnout. Věřte mu, že vás má stále stejně rád. To jen smutné počasí vás nutí myslet na smutné věci. Zkuste si udělat ovocný čaj a vychutnejte si chvilku jen sami pro sebe. Vše pak uvidíte v lepších barvách.

Vaše pracovní tempo nebude takové jaké byste si představovali. Zkuste však zatnout zuby a dodržovat pracovní dobu i náplň. Bez sluníčka se vám těžko pracuje, ale nesmíte moc lenošit. Později byste nevěděli kam dříve skočit a vše by se na vás jen hrnulo. Pokud v práci nestíháte požádejte o pomoc své kolegy.

Zapojte do svého jídelníčku více zeleniny a ovoce, vitamíny budete potřebovat v sychravém období jako sůl a pomohou vám jako prevence před nachlazením.

Ryby

Ryby - Pisces - 20.2 - 20.3

V listopadu zažijete tu pravou romantiku, i když venku bude velmi sychravo vevnitř vás bude hřát láska. S parterem prožijete velmi krásné chvilky a není vyloučen ani posun ve vašem vztahu dále. Pokud stále hledáte svého životního partnera, máte jedinečnou příležitost, hvězdy vám přejí tak jim trochu pomožte a nahoďte udičku.

V práci vás nečeká nic zvláštního a mimořádného. Vše se vrátilo do klidných kolejí a vy v poklidu můžete plnit své úkoly. Na konci měsíce se může stát, že se na vás chystá sposuta práce, ale díky načerpané energii vše zvládnete.

Dejte si pozor na nachlazení a rozhodně žádné pokašlávání nepřecházejte bez povšimnutí, nemuselo by se to vyplatit. Raději zařaďte do jídelníčku více vitamínů.

Beran

Beran - Aries - 21.3 - 20.4

V lásce si budete v listopadu připadat jako na houpačce. Chvilku se budete vznášet štěstím v oblacích a pár dnů na to,budete mít pocit, že je všechno špatně a že v okolí není nikdo, kdo by vás byl schopen pochopit. Zkuste se na svět dívat více optimisticky a neberte si věci tak k tělu. Špatné je i k něčemu dobré.

Oproti tomu v práci se vám bude jen a jen dařit. Na co šáhnete, to vám půjde od ruky a vaši kolegové vám budou jen tiše závidět vaše pracovní nasazení. Vaše píle a snaha bude určitě oceněna vašim nadřízeným.

V listopadu si dávejte pozor na prochladnutí a promrznutí. Každé ráno si dejte teplý čaj, nejlépe bylinkový. Nejen že vás zahřeje, ale bylinky mají jedinečné účinky.

Býk

Býk - Taurus - 21.4 - 20.5

V listopadu se budete cítit dosti nervózně, což se promítne i do vašich vztahů. Příčinou vaši nervozity a roztěkanosti bude mírný skluz v práci. Nebudete vědět, kam dříve a čemu se dříve věnovat. Požádejte o pomoc své nejbližší, rádi vám pomohou jak budou moct a budou mít pro vás pochopení. Po práci se snažte myslet na něco jiného, vyhnete se tak mírným sporům s partnerem.

Pokud delší dobu přemýšlíte nad změnou zaměstnání, listopad bude k přechodu jinam ideálním měsícem. Než však na novou nabídku kývnete, vše si dobře promyslete, ať nemáte větší zklamání než radost z nové práce.

V listopadu pijte více tekutin a více se zaměřujte na své ledviny. V chladných měsících je dobré o ně více pečovat.

Blizenci

Blíženci - Gemini - 21.5 - 21.6

I když je listopad zimním měsícem, pro vás bude nejvřelejším měsícem v roce. Budete se cítit zamilovaně jako nikdy. S partnerem zažijete nejednu romantickou chvilku a není vyloučen ani posun ve vašem vztahu zase o krok dále. Vašemu okolí budete připadat jako dvě hrdličky.

V práci na vás nebudou vyvíjeny žádné nátlaky, spíše budete mít klidné období, kdy budete moci upevňovat vztahy s vašimi kolegy. Ke konci měsíce se práce začne trochu kupit, ale díky dobré náladě vše zvládnete na výbornou. Snažte se při práci i trochu odpočívat, ať se nepřepracujete.

V listopadu si dávejte pozor na námrazy, abyste neuklouzly a neublížili si. Choďte raději pomaleji a používejte kvalitní obuv.

Rak

Rak - Cancer - 22.6 - 22.7

V listopadu na vás budou padat chmury a deprese. Je to způsobeno i počasím, kdy už nebude tolik sluníčka a jasných dnů. Snažte se nepropadat pochmurné náladě a raději si vyrazte s partnerem nebo přáteli za zábavou. Odpočinete si a na chvilku přestanete myslet na problémy, vždyť i chladné měsíce v roce mají své kladné stránky.

V práci vás bude čekat závažné rozhodnutí. Nebojte se vyjádřit svůj názor a povstaňte z šedého koutku. Vaší nevídané aktivity si všimne i váš nadřízený a nakonec i vaše peněženka.

V listopadu si dávejte pozor na prochladnutí. Nebojte se čepic a rukavic, ochrání vás před nepřízní počasí a chřipkami.

Lev

Lev - Leo - 23.7 - 23.8

Naše minulost patří do našeho života a nelze ji nikdy smazat. Proto se nesnažte urputně na všechno špatné z minulosti zapomínat, ale spíše se z toho poučit a obrnit se. Netrapte se něčím, co se stalo a jak. Čas vrátit nelze, spíše se věnujte partnerovi a rodině, než přemítání nad minulostí. Vaši blízcí to jistě ocení.

V práci vás dostihne únava. Celý rok tvrdě pracujete, aniž byste si pořádně odpočinuli. Zkuste trochu polevit, přece jen se blíží svátky a práce již nebude tolik.

Dopřejte si více relaxace, je jedno jestli v podobě masáže či zábalů. Hlavně si odpočiňte.

V listopadu budete mít velmi citlivé nervy.

Panna

Panna - Virgo - 24.8 - 23.9

V listopadu na vás budou padat chmurné nálady a budete mít pocit, že se vám nic nedaří a vše je špatně. Zkuste zahánět špatnou náladu s vašimi nejbližšími, kteří pro vás mají pochopení. Nebraňte se společenským akcím, přijdete na jiné myšlenky a budete se cítit na konci dne o 100% lépe. Pokud se nebudete cítit pro společnost, udělejte se malý relaxační večer i u vás doma.

V práci budete zažívat klidné období. Budete mít dostatek času se připravovat na nadcházející svátky. Vytvořte si náskok, abyste nemuseli v lednu spoustu věcí dohánět. Práce navíc se rozhodně vyplatí.

Listopad je velmi chladný měsíc, nezapomínejte doma rukavice a čepice. Hrozí větší riziko angíny a nachlazení.

Váhy

Váhy - Libra - 24.9 - 23.10

V listopadu budete přemýšlet, zda není čas na změnu. Než uděláte závažnější krok, vše si dobře promyslete, aby vaše zbrklé jednání nemělo vážné důsledky. Rozhodně se bezhlavě nepouštějte do vztahů na pracovišti, obzvláště ne v listopadu. Nemělo by to dlouhého trvání. S kolegy si držte raději přátelský vztah nežli vztah milenecký, to stejné platí pro nadřízené.

V práci bude poklidný měsíc a práce vám bude postupně ubývat a zvládnete i nějaký ten restík z předešlého období. Větší investice si však dobře promyslete, abyste místo zisku spíše neprodělali.

V listopadu konzumujte více ovoce či zeleniny, v sychravém počasí je potřeba posílit obranyschopnost organismu.

Štír

Štír - Scorpius - 24.10 - 22.11

Listopad pro vás bude měsícem plným lásky a přitažlivosti. Pokud patříte mezi nezadané a dlouho hledáte partnera svých snů. Využijte toho a vyjděte si s přáteli se bavit. Třeba narazíte na dokonalého partnera, hvězdy vám v lásce přejí tak jim trochu vypomožte.

V zaměstnání se vám konečně začne dařit. Sice na stole leží ještě spousta nesplněných úkolů, ale vše pomalu zvládáte. Důležité je všechno v klidu s rozvahou a bez zbrklosti, abyste nedělali chyby a zbytečně se pak nezdržovali jejich opravováním.

V listopadu si dávejte pozor na to, abyste se teple oblékali. Nezapomínejte šálu, hrozí vám vyšší riziko nachlazení a angíny.

Střelec

Střelec - Sagittarius - 23.11 - 21.12

Listopad je pro vás měsícem domácí spokojenosti a pohody. Nebude se dít nic závratného, takže si prožijete klidný měsíc v okruhu svých blízkých. Budete mít dostatek času nejen na rodinu, ale i na své přátele, které jste trochu zanedbávala. Vyjděte si s nimi na akci, užijete si spoustu legrace a dokonale si odpočinete.

V práci vás nečeká žádný shon, takže čerpejte sílu na nadcházející svátky, kdy se vám toho trochu více nakupí, abyste vše stihli do konce roku. Pokud budete mít možnost, nadělejte si práci dopředu, vyplatí se to.

Opatrní buďte na svůj močový systém. Pijte dostatek tekutin a teple se oblékejte. Záněty močových cest jsou velmi nepříjemné.

Kozoroh

Kozoroh - Capricorn - 22.12 - 20.1

V listopadu budete trochu zanedbávat svého partnera a tak se mohou objevit mírné neshody, ujistěte svého partnera, že jej máte pořád stejně rádi, jen máte více starostí v zaměstnání. Určitě bude pro vás mít pochopení a podrží vás.

V práci na vás budou kladeny velké nároky. Nebojte se jich a vše řešte klidu a nepropadejte panice. Zkuste vše brát s klidem a nadhledem, pomůže vám to překonat hektický listopad. Pokud si sami na práci netroufnete, požádejte o pomoc kolegy. Určitě vám rádi vyhoví.

Dávejte si pozor při sportování na úrazy. Dobře se protáhněte a zahřejte před prudkými výkony.Chcete ještě více horoskopů? Poté neváhejte a navštivte e-Horoskopy.cz